Renginiai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Astrologijos kursai

Renkamas naujas astrologų kursas Klaipėdoje !!!

2015 m. rugsėjo 12d. 10-14 val.

Astrologija – vienas iš kelių, vedantis į savęs pažinimo gelmes. Šio mokslo studijos – reali galimybė suvokti subtilius Visatos ritmus, praeities, dabarties ir ateities ryšį, žmogaus gyvenimo ciklus. Ir, ne peikti  likimą dėl nesėkmių, o efektyviai spręsti savo bei savo artimųjų problemas.  Astrologija – mokslas, siekiantiems tobulėti žmonėms. Baigusieji kursus gali tapti profesionaliais astrologais arba gautus įgūdžius naudoti savo kasdieniame gyvenime.

Skaityti daugiau: Astrologijos kursai

SMS VISATAI: GEGUŽĖS MĖNESIO JAUNATIES SUTIKTUVĖS

Kaip pasiklosi - taip išsimiegosi,- sakė mūsų protėviai. Ir tai tikra tiesa. Kokias sėklas pasėsime Jaunaties (Mėnulio mėnesio pirmąją dieną), tokius vaisius ir ragausime.

              Gegužės 18 d. (pirmadienį), 7:13 val. (Lietuvos laiku), Jaučio ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl iki šio momento vertėtų susitaikyti, jeigu buvome su kuo nors susipykę, užbaigti senus darbus, grąžinti skolas, vengti per didelių krūvių darbe bei užsiimti tuo, kas patinka, kas teikia malonumą.

              Daugelis jau žino, jog pirmoji Mėnulio diena, o ypač, pirmosios šios dienos valandos,- labai stiprios ir energetiškai aktyvios, todėl itin palankios naujų, kito mėnesio planų kūrimui, ketinimų formavimui, o svarbių reikalų tvarkymą vertėtų nukelti kiek vėlesniam laikui.

Skaityti daugiau: SMS VISATAI: GEGUŽĖS MĖNESIO JAUNATIES SUTIKTUVĖS

Renginys-vakaras "Dovana sau 5"

2014-IEJI: TIKRAI BŪSIU LAIMINGA!

Gruodžio 13 d. (penktadienį) Šokių galerijos salėje (H.Manto g. 31, 3 aukštas, įėjimas pro Spaudos kioską)

Kiekviena diena - nuostabi ir nepakartojama, o jų šių metų puokštėje liko tiek nebedaug! Regis, tik atvertėme švarų Naujųjų metų lapą, su nuoširdžia viltimi, kad į jį įrašysime daugiau džiugių akimirkų, paprastų kasdienių stebuklų, o štai vėl - kitų metų slenkstis. Ir kas gi už jo?

O už jo - neribotų galimybių laukas, iš kurio kiekviena pasiimsime tiek, kiek norėsime ir pajėgsime panešti. Ten - svajonės, kurioms reikia mūsų tikėjimo jėgos, ten - meilė, kuri laukia, kada būsim pasirengusios ją priimti, ten - laikas, kuris trokšta, kad mes taptume jo šeimininkėm.

Skaityti daugiau: Renginys-vakaras "Dovana sau 5"

Renginys "Dovana sau - 7"

ANT SLENKSČIO: ĮKVĖPKIME NAUJUS METUS!

GRUODŽIO 19 D. (penktadienį)
Klaipėdos savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus
salėje (J.Janonio g. 9)

Paskutinės metų dienos lyg cukrus. Saldžios ir greitos. Kaip ir viskas, kam laikas jau suskaičiuotas. Baigiasi tai, kas turėjo baigtis. Tik dar neužgimusios pradžios prašo mūsų jėgos, gaivaus oro gūsio, atviro žvilgsnio. Ir visiškai balto lapo, kuriame parašytume naują savo istoriją…
Ar jau žinai, kuo kvepia Tavo Naujieji metai? Ką norėtumei įrašyti į baltą 2015-ųjų lapą? Kokia norėtumei būti, su kuo būti, o kokia - nebūti? Jeigu dar nežinai, pats laikas sustoti ir apie tai pagalvoti. Nes tik Tu pati gali kitiems savo metams atrasti laiko, suteikti drąsos, įkvėpimo ir meilės. Juk tu pati žinai, kad gali būti viršūnėje. Bet gali jos niekada nepasiekti… Nuoširdžiausiai linkiu pasiekti ir būti. Visose top viršūnėse! Ir visuomet tik su tais žmonėmis, su kuriais norisi būti nemeluojant pačiai sau, su kuriais norisi augti ir nuolat atrasti save iš naujo…

Skaityti daugiau: Renginys "Dovana sau - 7"

Renginys-vakaras "Dovana sau 4"

Renginys moterims!!!


Spalio 25 d. (penktadienį), 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus salėje (Janonio g.9) 18 val.
Rudens alchemija: daugiau šypsenų, šilumos ir švelnumo!
Ruduo - toks metų laikas, kai vis labiau norisi šilumos, kai ilgimės, regis, akimirksniu prabėgusios vasaros, kurią primena vos beįžvelgiamas įdegis ir į tolimiausią spintos kampą sudėtos lengvos suknelės.

Taip ir norisi įsisupti į vilnonį nertinį, užsikurti ugnelę - jei ne židinį, tai bent žvakę - ir skaityti ką nors lengvo, su pasimėgavimu gurkšnojant arbatą ar raudoną vyną...
Kad ir kokiomis nuostabiomis spalvomis viliotų ruduo, vis tiek jis mums truputį šaltas, šlapias ir šniurkščiojantis, tiesa?

Skaityti daugiau: Renginys-vakaras "Dovana sau 4"

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.