Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pirmasis 2015 metų retrogradinio Merkurijaus periodas sausio 21d. -  vasario 11d. Merkurijus astrologijoje atsakingas už intelektualią veiklą, informaciją, kurią perteikiame žodžiu ar raštu, todėl turėkite omenyje, jog kalbant dažnai neišgirsime vieni kitų, lūpos kalbės vienus žodžius, o ausys (smegenys :) ) girdės kitą tekstą...Cha...Subtitrai vėluos, arba bus iš kito filmo... Nutylėta tyčiom ar netyčiom mini informacija, neišsakyta frazė ves prie neteisingų išvadų, nesusipratimų. Konflikto tuomet sunku bus išvengti, nes niekas nenori rimtoje situacijoje likti kvailio vietoje.

Atsijojami  kontaktai, į gyvenimą grįžta seniai matyti bičiuliai.

Perkamos šiuo metu kelionės neatitiks jūsų lūkesčių, jausite, jog praleidote tuščiai laiką. Problemos su visomis žemė-vanduo-oras susisiekimo priemonėmis (netinkamas laikas jų pirkimui), o ir šiaip pirkti tuo periodu daiktai greičiau susidėvi, atsibosta ir nervuoja. Dėmesingesni būkite sudarydami  komercinius sandorius, sutartis, laikydami egzaminus. Jei siūlo naują darbą – vargu ar ilgai ten užsibūsite. Susiklostys tam tikros aplinkybės, priversiančios keisti darbo vietą.

Visą retrogradinio periodo metu Merkurijus išlieka Vandenio ženkle. Oro stichija priduoda jam lengvumo, todėl energetiškai jausitės pakylėtai. Tačiau neapsigaukite, apie savaitę Merkurijus bus neharmoningame aspekte su Jupiteriu – jūsų pačių neatidumas, išsiblaškymas, įsivaizdavimas, jog vienas pats įveiksite sunkumus ir kaišios koją. Nesigirkite apie savo darbus, kol jų neužbaigėte, nes visa energija bus išeikvota tik žodžiams. Jums atrodys koks jus tobulas ir nepakartojimas ir kritikuoti tokio žavaus asmens negalima. Vat apie šį jūsų fainumą galėsime pažiūrėti po mėnesio :). Tyliai taisysime padarytas klaidas.

Sunkiau bus organizuoti konferencijas, seminarus, susitikimus – žmonės kartais dėl nepaaiškinamų priežasčių tiesiog dings iš jūsų akiračio, kartais net neatsakydami į jūsų skambučius, laiškus. Nebent šie susitikimai organizuoti ir suderinti iš anksčiau, tuomet nosies nenukabinkite, vykdykite tai ką užmanėte.

Tiems, kurie asmeniniame horoskope turi taip vadinamą retrogradinį Merkurijų bus lengviau. Šio periodo energetika jiems puikiai pažįstama ir net sakyčiau jiems naudinga. Jie mikliau ir greičiau susitvarkys su minėtais trikdžiais. Tačiau ir jiems būtų patarimas – naujo verslo geriau dabar nepradėti, juk kiekvienas gimstantis projektas turi savo horoskopą. Palikite šias iniciatyvas vasario pabaigai.

Astrologė Rita Vainauskienė

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.