Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ankstų liepos 26-os rytą Marsas palieka Svarstykles ir pereina į savo stiprybės ženklą Skorpioną, kuriame bus iki rugsėjo 14-os dienos. Horoskope Marsas parodo mūsų drąsą. Kaip ir kokiu būdu išreiškiame savo valią, energiją, kaip stipriai ir kaip toli turime jėgų judėti, kovoti, kokių veiksmų imamės, kai mus provokuoja ar daro spaudimą. Turėjome beveik 8 mėnesių laikotarpį, pilną abejonių, energijos trūkumo, pastovios apatijos ir nenoro imtis aktyvių veiksmų. Venera, Svarstyklių valdovė, besisvečiuojantį pas ją šį sunkiai suvaldomą Samurajų (Marsą) mokino diplomatijos, kantrybės  ir gerų manierų.

Visada žiūriu optimistiškai ir tikiu, jog labai to norintys išmoko ir taikys gyvenime šias naujai įgytas savybes. Tačiau tenka pripažinti, kad pamatėme egzistuojančią ir tamsiąją Marso Svarstyklėse pusę. Marso valdomos sritys yra karai – todėl Krymo užėmimas „taikiu“ būdu – idealus chrestomatinis Marso Svarstyklėse parodomasis šou.

Marso Skorpione laikotarpyje nebesitikėkime tik diplomatiniu sprendimų. Žmonės nusimes kaukes ir jau atvirai demonstruos veiksmus ar agresiją, jie galės pripažinti, kas ar kokie asmenys slepiasi/slėpėsi už tam tikrų poelgių. Asmeniniame plane teks pasiraitoti rankoves ir pajusite savo „kailiu“, kad kinta energija veiksmuose, poelgiai tampa ryžtingesni, kryptingesni, prisipildo intensyvumu ir stipria aistra. Mūsų vidinis karys dabar nebijos pasipriešinti ir eiti drąsiai ten, kur „tamsu ir pavojinga“.  Marso Skorpione energija bus labai stipri, vyriška ir tuo pačiu mokanti išlaukti tinkamo momento, nebijanti reikalui esant šiaušti prieš bangas.  Marso įtakoje mes turėsime galimybę transformuoti/keisti užstrigusias situacijas, versle įgysime stiprių konkurentų, nebijančių kraštutinumų, todėl nebesnauskime, nebepalikime įvykių savieigai „gal kaip nors išsispręs“... Analizuokime, zonduokime, tirkime situacijas ir tada veikime labai kryptingai.

Įdomu būna stebėti žmonių, turinčių asmeniniame horoskope Marsą Skorpione. Jei tai vyras, pradžioje jums atrodys, kad tai švelnus ir nuolaidus žmogus. Tačiau tai tik išorinis sluoksnis. Gilumoje tai paslėptas vulkanas, pasiruošęs bet kuriuo metu prasiveržti galingu veiksmu. Tai jėga, su kuria reikia skaitytis. Ko jie nori ar jiems reikia kažko pasiekti, net neabejokite – rezultatai bus, jų veikimo būdas – spausti su didele užslėpta energija palengva, kol pasiduosite. Tai labai seksualūs vyrai, mokantys gražiai užkariauti savo išrinktąsias.

Jei pas moterį matysite horoskope tokį Marsą, ji turės vidinę ugnį, stiprią valią ir mokėjimą nepasiduoti bet kokiose kritinėse situacijose. Ji stipri ir turinti paslaptį, kurios bet kam neatskleis. Dažnai prie tokių stiprių moterų bando šlietis vyriokai silpni ir nepajėgūs daryti drąsių sprendimų, tačiau ją užkariauti galės tik toks pat stiprus, paslaptingas ir seksualus partneris.

 astrologė Rita Vainauskienė

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.