Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ar pastebėjote, jog mūsų gyvenime dabar vyksta keisti trikdžiai, kaip aplinka mums siunčia įvairius signalus – greičiau pavargstame, esame išsiblaškę ir dažniau padarome klaidų, kurių įprastai sugebame išvengti. Kontaktuose, bendravime atsiranda nesusikalbėjimų, nesusipratimų, irzlumų, kurie laikui einant  atrodys  juokingai graudūs, tačiau dabar jie varo mus į neviltį.  Netikėti vėlavimai į susitikimus, atidedamos kelionės, nutrūkstantys dėl techninių gedimų webinarai ar kitokie internetiniai mokymai.

Pakimba programos kompiuteryje, telefonas siunčia žinutes pusdieniu ilgiau, arba jos išvis pasimeta neaišku kur. Jau suprantate, kad vardinu įvykius ir situacijas, kurios įprastai astrologijoje simboliškai susijusios su Merkurijaus planeta. Sulaukėme antrojo raundo, arba antrojo retrogradinio/reversinio Merkurijaus periodo metuose. Siūlau būti kantriems ir teisingai išnaudoti laikotarpį nuo  birželio 7 iki liepos 1 dienos.

  • Jei susiruošėte pirkti automobilį, motociklą, traktoriuką ar lėktuviuką – siūlyčiau neskubėti ir atidėti sandorius liepos mėnesiui. Pirkinys juk po kurio laiko geriausiu atveju taps nebemielas, o blogiausiu – išaiškės paslėptos techninės problemos.
  • Naujo darbo pasiūlymai – ilgai naujam darbe neužsibūsite, arba išaiškės užslėptos, neįvardintos spec. sąlygos ir jos aišku ne jūsų naudai.
  • Nerekomenduočiau šiuo laikotarpiu keisti gyvenamos vietos, nuomotis naujas patalpas ar įsigyti sklypą namo statybai. Gausite kokius pasiutusius ar neadekvačius  kaimynus ir ką tada daryti ?
  • Sandoriai, sutartys, naujų projektų ar verslo pradžia, nauji partnerystės ryšiai... Gražios viltys ir idėjos neįgauna tinkamo pagreičio, nugęsta pakeliui link išsvajoto tikslo.

Kaip ir minėjau, išnaudokime šį laiką teisingai. Kol Merkurijus kilpomis judės Vėžio – Dvynių - Vėžio ženklų trajektorija gilinsimės, atnaujinsime ir koreguosime gyvenimo diktuojamą įvykių eigą. Visas problemas, nepabaigtus darbus, užsitęsusias situacijas bėgdami tarsi „sušluodavom po kilimu“, pats laikas apsišvarinti mintyse, išsigryninti pasirinkimus ir atlikti teisingus veiksmus, padėsiančius sutvarkyti ir harmonizuoti  mūsų gyvenimą. Pats laikas išbandyti naujus problemų sprendimo būdus Suteikime šiame laikotarpyje savo kairiajam smegenų pusrutuliui atostogų, leiskite pasireikšti dešiniajam - kūrybiškajam.

  • Atgaivinkite kontaktus su mielais širdžiai draugais, kurių nematėte šimtas metų, atidėliojate vis paskui-vėliau-kada nors ... Dabar susitikite, juk esate nuoširdžiai pasiilgę vieni kitų, vėliau juk gali ir nebeateiti ...
  • Parduokite jums atitarnavusius, bet kažkam dar reikalingus, kompiuterius, ipodus, žodžiu komunikuoti ir susisiekti padedančius įrenginius. Sakysit, o ką darys tas žmogus kuris nupirks? Manau nusipirks tas asmuo, kurio asmeniniame horoskope retrogradinis Merkurijus, todėl tie daiktai jam puikiausiai dar ilgai tarnaus.
  • Paprastai nerekomenduoju lankyti kursų ar mokymų retrogradinio Merkurijaus periodu, tačiau jis juda Vėžio ženklu, kuris padeda giliai užčiuopti skaudžius emocinius taškus, kelti į paviršių ir „gydyti“ įsisenėjusias jausmines, emocines ar šeimynines problemas. Taigi, rekomenduoju užsirašyti ir išklausyti gilius ir transformuojančius seminarus, mokymus, nuvažiuoti į stovyklas, kuriose stiprinamas šeimų ryšys, kurios padeda rasti emocinį saugumą, iš naujo pažinti ir pamilti save, pajausti savo vertę, atskleisti  individualumą.  

                                                                                                     Astrologė Rita Vainauskienė

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.