Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jau keletą  metų danguje vyksta dviejų sunkiasvorių Titanų kova – Plutono Ožiaragyje ir  Urano Avine, nešanti permainas visuomeninėse, socialinėse ar ekonominėse  srityse. Laužomos, griaunamos ir transformuojamos įsisenėjusios, atgyvenusios struktūros. Permainų vėjas, o tiksliau beveik uraganas pučia į nugaras versdamas iš kojų  ir valstybes ir pavienius asmenis, kurių horoskopai rezonuoja su šių planetų judėjimo keliu.  Žmonės su Saule Avine ar Ožiaragyje puikiai jaučia tą nepaaiškinamą įtampą jau porą metų.  Toks jausmas, kad vietoj galvos greitpuodis, kurio verdantis turinys sukuria spaudimą, o nuleisti garui nėra skylučių...

Prisiminkite netikėtą Ožiaragio, žymaus aktoriaus Ž.Depardje pareiškimą, jog jis priima Rusijos pilietybę. Mums tai atrodo netikėta, o žmogui vidinė įtampą „rauna stogą“, štai ir turime tada rezultatą. Plutono ir Urano kvadratas per šiuos metus apie porą kartų suformuoja įtemptą aspektą - kvadratūrą. Tai tęsis dar metus, iki 2015 metų kovo 16 dienos.

Prie šių dviejų Titanų, šiomis dienomis prisijungė dar 2 planetos – Jupiteris ir Marsas, sukurdamas danguje pačią sudėtingiausią konfigūraciją  - Didįjį kardinalų kryžių. Astrologų bendruomenė seniai jau neramiai laukė griaunančios, verčiančios judėti per prievartą planetų konfigūracijos, stebėdami, bet tuo pačiu nesistebėdami vykstančiais pokyčiais pasaulyje. Pabandykime trumpai išdėlioti astrologinę informaciją. Kas tai – ką vadiname Didžiuoju kardinaliu kryžiumi ir ko tikėtis iš šios retos konfigūracijos? Jos poveikis stiprus ir ilgalaikis. Kai kurių įvykius tęstinumas bus jaučiamas ir po 18 metų.

Kardinalus kryžius susiformuoja tada, kai 4 planetos patenka į tą patį laipsnį, tik jos stoja viena prieš kitą, skirtinguose ženkluose. O ženklai būtų: Avinas (ugnis) – Svarstyklės (oras) ir Vėžys (vanduo) – Ožiaragis (žemė). Būtų natūralu manyti, kad būtent šių zodiako ženklų atstovams ir tenka laukti savo gyvenime  didžiausių  ir svarbiausių gyvenime pokyčių.  Pasiruoškite ir tėveliai, kurių atžalos gimsta balandžio 10 ir gegužės 7 dienos laikotarpyje. Visata į pasaulį siunčia ypatingus vaikus. Dabar gimsta stiprūs žmonės, kurių tarpe laikui bėgant išryškės išskirtinės asmenybės, gal būt iš jų atsiras stiprūs, aukšto rango vadovai, mokantys nugalėti kliūtis, kurios nepavaldžios ar nenugalimos vienam paprastam žmogui, sugebantys pajungti sau kolektyvinę energiją, mokantys ją tinkamai nukreipti. Turėkite ir patys kantrybės, puoselėdami ir teisinga kryptimi lavindami mūsų ateities kartų pasididžiavimus.

Pasaulis dabar taip pat pokyčiuose. Didysis kardinalus kryžius daro didelį poveikį ne tik atskiriems individams, bet ir didelėms žmonių masėms, todėl tiek daug politinių krizių ir revoliucinių socialinių neramumų. Poros metų bėgyje liepsnojo rytų šalys, o šiemet sulaukėme ir artimos kaimynės – Ukrainos įvykių. Revoliucingos nuotaikos ir kosmoso destruktyvios energijos tiesiog tvyro ore. Atkreipkite dėmesį, kiek dabar vis atsiranda naujų draudimų, valdžia demonstruoja kategoriškumą, nuleisdama iš viršaus įsakus, nepaiso jokių liaudies norų ar išreiškiamos tautos valios. Tačiau pokyčiai bus, gal ne viską iškart pastebėsime, kažko iškart ir nesužinosime, tačiau jau dabar klojami nauji pamatai ateičiai.

Protingai ir kryptingai išnaudokite šį laikotarpį sau asmeniškai. Tai laikas, kuomet reikia kažko atsisakyti, užbaigti, padėti tašką. Bet tuo pačiu, tai naujos impulso, pradžios ir atgimimo laikas. Aišku, per naktį pokyčių nepadarysime, tiesiog prisiminkite, jog laikotarpyje tarp užtemimų, virš galvos su tokia Didžiojo kardinalaus kryžiaus konfigūracija danguje, visi jūsų veiksmai, norai, intencijos, svajonės, planai  ir mintys turi magišką galią. Dabar į paviršių iškyla viskas, ką mes ilgai ignoravome, neigėme, stūmėme nuo savęs. Jeigu nenusisuksime patys nuo savęs, atversime savo protus ir širdis tiesai, kuri dabar kyla į paviršių ir bus matoma tarsi ryškioje šviesoje, su visomis smulkiomis detalėmis.

Sritys kuriose darysime pokyčius:

  1. Ožiaragio ir Vėžio ašis. Permąstysime ir susidėliosime prioritetus, susijusius su karjera – darbu ir namais. Gaila bus savo brangaus gyvenimo laiko nemylimam ir sekinančiam darbui. Kai visos jėgos išsunkiamos ir parėjus namo nebėra jėgų, o kartais ir noro skirti laiko namų reikalams. Jei išdrįsime ir įsiklausysime į savo kūrybišką protą, įleisime į galveles šviežio, naujo minčių srauto, tada tikrai rasime sau miela veiklą, kurioje jau ne valandas stumdysime ir skaičiuosime minutes iki darbo pabaigos, o su džiugesiu ir gilia prasme nersime link savo tikrojo pašaukimo. Juk visi iki vieno esate kažkuo talentingi ir ypatingi, drąsiau laužykite dar bočiukų primesto trafareto apie saugų gyvenimą ir aprūpintą senatvę. Tą mintį, jog kažkas jumis pasirūpins vykite šalin. Tik patys susikursite savo ateitį rasdami mylimą veiklą, atnešančią pelną. Ši maloni veikla niekada nesutrukdys pakankamai skirti laiko ir savo šeimos reikalams.
  2. Avino ir Svarstyklių ašis. Išryškės santykių tema. Ieškosite ir tikiuosi rasite harmonijos, supratimo savo asmeniniuose santykiuose. Mokėsite įvertinti kur ta riba, kurios neverta peržengti, kada piktas ir kandus žodis ar replika mestelėta link partnerio sujaukia jo erdvę, įžeidžia brangų jums žmogų. Neskaldykite tų partnerystės „ąsočių“, juk klijuoti kažką po to būna labai sunku. Panaudokite šių dienų energijas labiau kūrybai, nei griovimui. 

                                                          Rita

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.