Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šiandien, 2014 m. kovo 20 d. 18:57 Saulės ingresija į Avino ženklą. Pagal senas tradicijas, kurių buvo laikomasi daugelyje tautų, tai tikroji Naujųjų astronominių metų pradžia. Saulė atsiduria dangaus pusiaujo ir ekliptikos susikirtimo taškuose, diena tampa lygi nakčiai, šviesa lygi tamsai. Pasitikime pavasario lygiadienį, pabuskime iš žiemos stingulio ir švęskime šviesos sugrįžimą. Jau nuo ryt ryto pirmieji Saulės spinduliai mus žadins ir skatins prisipildyti Avino energijų, kurios astrologijoje siejamos su pirmu impulsu, iniciatyva, polėkiu, nušluojančių  pasitaikančias kliūtis mūsų kelyje.

Pajausime kibirkštį, kuri uždegs mūsų naujų darbų pradžią ir pareikalaus iš mūsų drąsių sprendimų. 

Avino valdovas Marsas šiuo metu būdamas silpname pagal statusą ženkle – Svarstyklėse bus kaprizingas ir norintis bet kokius veiksmus, iniciatyvas permesti kitiems. O kaip sakoma – kaip danguje taip ir ant žemės – žmonės dabar veiksmuose ir darbuose taip pat bus linkę daugiau svyruoti ir laukti, kad darbus atliktų partneris ar kolega.  Kaip matome, pasaulinėje arenoje taip pat situacija ne iš pačių lengviausių. Planetos įtakojančios visuomenės gyvenimą (Jupiterio-Plutono opozicija ir Urano, Marso besiformuojanti opozicija, iki balandžio pabaigos suformuosianti kryžiaus konfigūraciją) sukurs dideles įtampas, kurios iššauks pokyčius įvairiose sferose. Purtoma ekonomika, pasaulis vėl dalinamas ir raikomas kaip duonos kepalas. Kaip svarbu dabar nepasiduoti melagingiems ir iškraipytiems, provokuojantiems ir painiems informacijos srautams (Merkurijaus Neptūno jungtis). Eina patikrinimas kaip mokame atskirti pelus nuo grūdų, ar mąstome sava galva, ar esame panikuojantys, pasiduodantys zombavimui asmenys.

Mėnulio ir Saturno jungtis Skorpione prideda savų prieskonių į Lygiadienio horoskopą. Jus ne vieniši šiame pasaulyje, sunku ir aplinkiniams, baimių turi visi ir jos įvairios. Tačiau svarbu neužsidaryti kokiame kamputyje, o suimti save į nagą ir eiti „aviniškai“ į priekį per sunkumus, nebijodami imtis sunkių darbų, įsipareigodami atlikti juos iki galo. Mėnulio ir Saturno jungtis Skorpione padės atverti giluminius energijos šaltinius, bet jais galėsime naudotis tik tada, jei nebijome gilių pokyčių. Kai vyksta transformacijos ar krizės, galime susiėmę padaryti stebuklingų atradimų ! Pasaulis juk keičiasi, svarbu patiems išlikti sąžiningiems, nesipainioti į apgavysčių liūną, išlaikyti tikėjimą, viltį ir mokėti dalintis su kitais gerumu !

Meilės ir šviesos jums ir jūsų namams !!!

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.