Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

retrogradinis Merkurijus zuvyseKai danguje Merkurijus keičia savo judėjimą iš direktinio (tiesaus) į retrogradinį (atbulinio), mūsų gyvenimas trumpam verčiasi aukštyn kojom. Įvyksta daug netikėtų ir kurioziškų situacijų, trikdančių mūsų įprastą gyvenimo eigą. Priminsiu, jog tradiciškai Merkurijaus valdomos sritys – mūsų mąstymas, komunikacija, dokumentai, bendravimas, kelionės, informacijos rinkimas ir jos sklaida. Jo valdomos sritys – elektronika  ir transportas  ir t.t. 

Nesusikalbėjimai, vėlavimai, transporto  problemos, netinkamai siunčiame ir gauname komunikacinius signalus,  ko pasekoje papildome liaudiško humoro – folkloro citatas. Sakysit juokas per ašaras ir būsit teisūs. Nuo vasario 7 iki  13 dienos nesusipratimų bus daugiau Dvynio, Mergelės, Šaulio ir Žuvų ženklo atstovams. Nuo 13 d. iki mėnesio pabaigos Jaučio, Vandenio, Liūto ir Skorpiono ženklams.  Kokius veiksmus pagal galimybes  atidėti kovo mėnesiui:

  1. Siūlo naują darbą (turėkite omenyje, jog pateikiama nepilna informacija, o įsidarbinus, po kurio laiko teks keisti patį darbą, arba pareigas);
  2. Planuojate kelionę (ilgai svyruosite, o paskui išaiškės, jog atsiradus naujom gyvenimo aplinkybėm tenka priduoti arba keisti jau nupirktus bilietus);
  3. Pasirašomos naujos sutartys (perskaitykite visą informaciją, kuri parašyta tuo ypatingai smulkiu šriftu !!!);
  4. Nepalankus laikas pirkti automobilį, kompiuterius, telefonus, printerius ir kt. (dažniausiai pas juos išlenda nekokybiškų detalių brokas ar kas nors panašaus);
  5.  Kontaktuose su kitais žmonėmis išsiblaškymas, nesitikėkite, jog visur jus „supras be žodžių“, „perskaitys tarp eilučių“... Ir paprastom dienom žmones nelikę vienas kito girdėti, o šiuo periodu tuo labiau. Aiškiai reiškite savo mintys, atsiklauskite jei ko nesupratote ir mažiau bus įsižeidimų, nekalbadienių  ir ašarų.

Retro Merkurijus Žuvyse vasario 7-13 d.d.:  Merkurijus  vandens ženkle tai  emocinė komunikacija ir subjektyvus mąstymo procesas. Traukime iš giliai visas savo fantastiškas, mistines, nerealias, kartais globalias idėjas, kurios kažkada atrodė...vėjai ir nesusipratimas. Jos  įgaus laikui einant naują pavidalą. Galime sakyti, jog atrasime sau pranešimą iš praeities. Jungtis su Neptūnu mąstymui aiškumo nepriduoda, tačiau aktyvina mūsų intuiciją ir sapnus. Puikus laikas prisiminti ką patys nuskriaudėme ir atsiprašyti, o jei patys jaučiame nuoskaudas – pats laikas paleisti jas iš savo galvos, juk žodis ir mintis dabar turės gydomąją galią. Palikime erdvės geroms emocijoms ir šviesioms mintims. Pasistenkite iki 13 dienos nedalinti pažadų – juos bus sunkiau įvykdyti, keisis ir norai ir galimybės.

Retro Merkurijus Vandenyje vasario 13-28 d.d. : Savaitę trukęs mieguistumas išnyks, pradėsime atskirti realybę nuo iliuzijos, mintys ir idėjos tampa konstruktyvesnės, traukiame į dienos šviesą projektus (tik vykdysime nuo kovo mėnesio), orientuotus į  kolektyvinę veiklą. Merkurijus Vandenyje stimuliuos mūsų genialias mintis pažangos ir plėtros kryptimi. Puikus laikas eksperimentuoti ir ieškoti atsakymų situacijose, kurios atrodė beviltiškos, neturinčios jokio sprendimo.  

Retro Merkurijaus metu į jūsų gyvenimą grįžta seni draugai, su kuriais prisiminsite senas dieneles, bus proga sugrįžti prie užmestų, pradėtų ir nepabaigtų darbų ar projektų. Puikus laikas susirikiuoti, susidėlioti savo galvoje mintis, o jų įgyvendinimu pasirūpinsite jau atėjus pavasariui.

Dainelė, atitinkanti šį periodą :)

http://www.youtube.com/watch?v=2n576e03Ys4

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.