Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lapkričio 3d. hibridinis Saulės užtemimas Skorpiono ženkle 14.50 Lietuvos laiku.

Simbolika

Skorpionas - ženklas, simboliškai susijęs su svetimais resursais, mūsų asmeniniu  emocionalumu  ir seksualumu, magija ir okultizmu. Todėl šiose srityse ir galime sulaukti staigių ir netikėtų permainu.  Atminkite, kad Skorpionas tai yra fiksuotas ženklas, vanduo, kurį  valdo karštakošis Marsas ir magiškasis Plutonas. Taigi, daugiau bus darbų, nei bereikalingų plepesių.  O pagrindinis „darbas“ bus nerti į savo vidų ir išsivalyti  emocinį lygmenį, arba emocijos  mūsų gyvenime taps pokyčių katalizatoriumi.

Užtemimas įvyks esant Saulės tamprioje jungtyje, astrologiškai kalbant - konjukcijoje su  Saturnu ir retrogradiniu Merkurijumi.  Kitaip tariant, mums savo pačių įgeidžiams šiuo  metu geriau sakyti "ne" ir ateinančioms naujoms  galimybėms  - "galbūt ". Saulės sudegintas Merkurijus  ir Saturnas reikalauja stiprios vidinės drausmės ir žodžių kontrolės.  Jei to dabar nesuprasite – pasitikrinsite liaudies išminties posakį: "mano liežuvis - mano priešas".  Saturnas juk nieko nepamiršta ir anksčiau ar vėliau pateiks sąskaitą. Ir mokėsim net nesiginčydami.  

Kaip pasiruošti?

- "Išsivalyti " materialiąją sferą . Atiduokite skolas, o jei jų neturite – švarinkite savo namus, kiemus, patalpas.  Negailestingai išmesti visą kas jau pasenę – atgyvenę. Susilaikykite nuo persivalgymo, padėkite savo kūnui taip pat pasidaryti „generalinę tvarką“.
- "Išsivalykite " emocinę sferą. Kalbame dabar apie tylos svarbą  ir nereikalingos informacijos kišimą į mūsų smegenis. Švarinkimės ir čia. Labai svarbu dabar neužsikrauti papildomų ir nereikalingų  emocinių šiukšlių. Mūsų dabartinė užduotis - išpainioti priežasties ir pasekmės užmegztus Gordijaus mazgus ir neprisidaryti naujų.  Be to, atsargiai rinkitės šiuo metu mokymus ir paskaitas, nes sunku prognozuoti, kaip jos  įtakos jus ateityje.


Į ką atkreipti dėmesį ?

- Ypatingai peržiūrėti kokios naujos sutartys ir kontraktai.  Kartais  užtemimo metu  gali ateiti tikrai svarbūs žmonės ir siūlyti fantastiškas sutartis, tačiau dabartinis retrogradinio Merkurijaus ir užtemimo ryšys gali įvelti fatališkų klaidų.

- Kiek įmanoma, vengti keliauti, bent jau iki lapkričio 12 dienos.

- Jei įmanoma, nedalyvauti viešuose renginiuose .

- Jei įmanoma, vengti  magų, ypač, jei jie atsirando  mūsų gyvenime užtemimo metu.

- Patartina nesiskolinti pinigų, neskolinti pinigų ir nelaidyti jų kur papuola.  Saturnas netoleruos tokios ekstravagancijos.

Tai ką palanku daryti?

- Sąmoningai dirbti su savo likimu. Žinoma, tai reikia daryti visuomet, bet  ypač svarbu tai daryti per skorpioniškąjį-transformacinį užtemimą, kai taip giliai užkabiname priežastinius-pasekminius ryšius... Atidžiai įsiklausydami į savo ir Pasaulio norus, dirbkime su Ketinimais. Tik nežaiskite vaikiškai žaidimo – „sugalvosiu sau norą ir jis išsipildys kai skris paukštelis pro šalį...“ Atsikratykite to, kas jumyse yra jau seniai nebereikalingo, užsiteršusių emocijų, nuoskaudų, kurios patikėkit tik juodina mintis ir klampina judėjimą pirmyn... Kokius išteklius ir resursus  mes gavome atėję į šį  gyvenimą ? Ką „įdėjo“ į mus kiti  žmones, o ką mes turime ir patys savyje? Prisiminkit...ir veikit....

- Išmintingai darbuotis materialiame plane. Skorpionas  kaip minėjau fiksuoto Kryžiaus ženklas. Bet koks darbas turėtų būti daromas palengva, nuosekliai. Atsargiai, tačiau užtikrintai darbuokitės jau su dabartyje įgyvendinamais projektais. Prisodrinti šio skorpioniško vandenuko jie duos pirmųjų rezultatų  jau po Naujųjų metų.

- Atsargiai dirbti su pinigais. Skorpiono ženklui patinka kaupti  svetimas atsargas ir dirbti su finansiniais ištekliais. Saulės užtemimo metu, tik žinoma  pirmiau atidžiai pagalvojus galima investuoti į nekilnojamą turtą, kuris vėliau atneš galimą pelną (kalbama ne apie nuosavo buto ar namo pirkimą).  Galimybė pasiderėti ir dėl savo didesnio atlyginimo. O gal tiesiog sukurkite tam Ketinimą ir net nereiks nieko sakyti, įvykis tarsi pats bus pritrauktas. Tik atminkite, jog Skorpionas ženklas yra fiksuotas, todėl greitų rezultatų nereikėtų tikėtis.  

- Galimybė dirbti su krizėmis ir "lūžiais". Žinoma, jei jūs žinote, kaip tai padaryti. Skorpionas gali sukelti didelių transformacijų, kurios veda mus į naują lygmenį .
Saulės užtemimai yra tarsi sėklos, įmestos į derlingą žemę, ir išdygsta tik po tam tikro laiko. Taigi, lauksime naujų daigų.  Kam piktžolės, o kam puikios rožės, tik nuo jūsų priklausys, ką pasėsite šiuo Saulės užtemimo Skorpione metu...

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.