Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Straipsnis žurnale "Magija ir burtai"

Nors iki 2013-ųjų metų dar nemažai laiko, tačiau sulaukus tokių neramių 2012-ųjų norisi pažvelgti, kokie gi bus ateinantys – Juodosios Vandens Gyvatės metai. Astrologė Rita Vainauskienė neslepia, kad 2013-aisiais metais padidės potvynių, gaisrų, nelaimingų atsitikimų tikimybė, todėl ypač atsargūs turėtų būti mėgstantys keliauti. Bet ar tik stichines nelaimes į mūsų gyvenimus atneš atskubantys Juodosios Vandens Gyvatės metai?

Didžioji 2012-ųjų metų dalis buvo gana nerami. Ko reikėtų tikėtis iš ateinančių 2013-ųjų metų?

2013-uosius metus valdys Gyvatė – išmintingas ir stiprus valdovas, kuris, kaip sako kinų kalendorius, viską kontroliuos tik nuo vasario 10 dienos. Ateinantys metai perims estafetę ir tam tikru būdu tęs 2012-uosius metus, nes ir šių, ir ateinančių metų stichija bei spalva yra ta pati. 2013-ieji metai bus taip pat dinamiški, besikeičiantys, nenuspėjami, tačiau jų tėkmė, palyginus su praėjusiais, atrodys šiek tiek sulėtėjusi. Neporiniai Gyvatės metai neš In-moteriškosios  energijos tėkmę. Tai siejama su išmintimi, stipria vidine jėga ir teisingumu.

Ateinantys metai suteiks daug galimybių, o jos bus daug didesnės nei žmonių kelyje išsirikiavusios problemos. Daugelio žmonių gyvenime šie metai bus svarbūs, lemiami, todėl kiekvienai minutei verta skirti didelę reikšmę.

2013-aisiais Juodosios Vandens Gyvatės metais būtina viską gerai apgalvoti ir planuoti, nes priešingu atveju galima žengti klaidingų žingsnių. Smulkiems ir mažiems niuansams taip pat būtina skirti daug reikšmės, nes dalis problemų, kaip ir dauguma galimybių, bus pasislėpę tam tikrame laike ir į paviršių iškils staigmenų (siurprizų) pavidalu tik paskutinę akimirką. Ateinančiais metais kaip niekada anksčiau bus teisinga pirmiausia viską gerai apgalvoti ir tik tada priimti ryžtingus sprendimus. Daugelis žmonių už savo nugaros jaus sėkmę, tačiau pasitikėti nuolatiniu likimo palankumu neverta. Metų šeimininkė Juodoji Vandens Gyvatė duos žmogui tik tai, ką jis uždirbs ar užtarnaus savo darbu, ji niekada neduos dovanų ir nesuteiks malonių avansu. Gyvatė netoleruoja melo ir išdavystės, todėl tie žmonės, kurie  sieks praturtėti apgaule ir sukčiavimu ar kenks kitiems, ne tik kad nebus laimingi, bet pelnytai sulauks bausmės.

Klaidos, padarytos 2013-aisiais, ateityje turės labai ilgas negatyvias pasekmes, todėl svarbu elgtis atsargiai gyvenime bei darbe ir bandyti intuityviai numatyti teisingą kelią. Šiemet ypač reikėtų išskirti intuicijos svarbą. Žmonės, kurie sugeba numatyti ateitį, klausantys savo vidinio balso, šiemet pasijus kaip „žuvys vandenyje", nes jie laiku pasirengs iššūkiams ir išnaudos palankiausias galimybes. Ateinančiais metais kiekvienam mūsų būtina tramdyti ambicijas, stengtis nuosekliai viską planuoti.

Kaip Juodosios Vandens Gyvatės metai lems mūsų šalies politinį gyvenimą?

Juodosios Vandens Gyvatės metais šiek tiek aprims socialinės revoliucijos ir aktyvūs pasisakymai mitinguose. Tačiau masių judėjimai, nepasitenkinimai, pasipriešinimai nesibaigs, o ir toliau tęsis ištisus metus. Laikotarpiai, kuomet planetų išsidėstymai lems įvykių kaitą, bus kovo trečioji dekada, gegužės antroji dekada, liepos pabaiga ir spalio bei lapkričio mėnesių sandūra. Politinėje arenoje nuolat iškils nauji lyderiai. Tačiau ateinančiais metais nuo scenos su triukšmu nueis tie, kurie davė melagingus pažadus ir jų nesilaikė, kurie nevykdė paties svarbiausio – socialinių programų. Sukilimų dažnumas ir mastas ateinančiais metais priklausys nuo valdančiųjų išminties ir talento. Visų pasaulio valstybių vadovai turėtų nepamiršti, kad santykinis ramumas nėra visiškas žmonių susitaikymas, ir bus momentas, kai kantrybės taurė gali susprogti nuo paskutiniojo lašo.

Politikai, kurie netenkina žmonių lūkesčių, bus demaskuoti ir pašalinti. Visuomenėje lėtai klostysis teigiama bendradarbiavimo ir konstruktyvaus problemų sprendimo tendencija. Atskirose valstybėse bus konfliktų, bet didelio masto karinių veiksmų padės išvengti kitų šalių taikdarių misijos.

Atrodo, kad politinė situacija bus gana įtempta.  O kaip Juodosios Vandens Gyvatės metai paveiks kitas gyvenimo sritis?

Vystantis švietimo sektoriui, Jupiteris lems pokyčius ir netikėtus sprendimus, susijusius su priėmimu į mokymo įstaigas, o taip pat egzaminų tvarka vidurinėse mokyklose. Pramonės įmonės turi gerą galimybę pasiekti naują ir aukštesnį jų plėtros bei veiklos kokybės lygį.

Sudėtingi šie metai išlieka politikams ir verslo atstovams, kadangi pasiekti stabilių rezultatų bus ypač sudėtinga. Tegu nenusimena menininkai, kuriuos metų pradžioje persekiojančios nesekmės ves į depresiją. Savo didžiausios sėkmės  karjeroje ir profesiniame tobulėjime pavyks sulaukti tik antroje metų pusėje. Palankūs metai mokslininkams, aukštųjų technologijų specialistams, filosofams, mąstytojams, eksperimentatoriams ir išradėjams.  Metų šeimininkė Juodoji Vandens Gyvatė globos tuos asmenis, kurie yra optimistiški, padeda kitiems, nekuria ir nedaro nieko bloga, o yra aktyvūs darbe, moksluose ar studijose.

Sakote, kad metų šeimininkė Gyvatė nieko neduos avansu, o apdovanos tik sunkiai dirbusius ir to nusipelniusius. Vadinasi, norintiems lengvai pasipelnyti, to padaryti nepavyks?

Metų šeimininkė pasižymi taupumu ir noru išsaugoti esamą kapitalą, todėl 2013-aisiais metais reikėtų rinktis racionalų, net šiek tiek asketišką, be mėgavimosi finansais gyvenimo būdą. Ateinančiais metais geriau nepirkti prabangos daiktų, nes tai gali rimtai pakenkti žmogaus biudžetui, be to, ir patys pirkiniai gali būti nekokybiški. Didelė rizika įsigyti netikrų, falsifikuotų dirbinių, apsiskaičiuoti mokėjimo metu, patekti į sukčių akis.

Šeimos reikalai pareikalaus investicijų į vaikų išsilavinimą, šeimos narių gydymą. Užuojauta, labdara, suteikta pagalba draugams ir artimiesiems šiais metais, kaip ir 2012-aisiais, taip pat bus sveikintina. Žmonės, neabejingi kitų bėdoms, gali laukti metų šeimininkės palankumo ir apsaugos. Pavasarį bus galimybė pasirašyti sutartis, tinkamai investuoti į naujus projektus. Rezultatus pajausite jau birželio, liepos mėnesiais.

Daugelį turbūt labiausiais domina tai, kokių vėjų 2013-ieji metai atpūs į meilės sritį?

2013 Juodosios Vandens Gyvatės metais nebus audringų aistrų, labai ryškių romanų. Jausmuose ir santykiuose turėtų pasireikšti kiekvieno asmens atsakomybė už savo esamą partnerį. Tik partnerių sutarimu, gebėjimu tartis įsimylėjėliai ir sutuoktiniai galės smagiai leisti laiką, mylėti ir būti mylimi. Poros, kurių santykiai anksčiau nesusiklostė, 2013 m. pradžioje išsiskirs. Vestuvės, sušoktos 2013 m., ypač nuo birželio pabaigos, kuomet Jupiteris jau pereis į Vėžio ženklą, duos pradžią labai geriems ir glaudiems santykiams, ilgam ir  laimingam gyvenimui kartu. Tačiau nereikėtų skubėti priimant sprendimus dėl savo asmeninio gyvenimo – bus didelė klaidų tikimybė. Visi santykiai, pradėti Gyvatės metais, turi būti išbandyti laiko. Vieniši žmonės turės puikią galimybę sutikti savo meilę, bet retai kas sieks santuokos. Šiais metais, deja, bus daug paviršutiniško flirtavimo, romanų, neištikimybių, kas darys tolimesnį šių lengvabūdžių žmonių šeiminį gyvenimą neįmanomą. Santykiams su artimiausiais šeimos nariais reikėtų skirti didelę reikšmę, rūpintis ir padėti jiems tiek, kiek reikia, nes Gyvatė – garbingos šeimos šalininkė. Pavasarį ir rudenį bus įvairių gandų, tai – intrigų laikas, viską reikėtų spręsti taikiai, neprovokuoti susipykimų su giminėmis ir artimaisiais. Asmuo, kuris nori labai glaudžių santykių, laimės ir meilės, turėtų su partneriu būti maksimaliai nuoširdus, sąžiningas ir atidus.

Kokios astrologinės prognozės numatomos kiekvienam Zodiako ženklui?

2013-aisiais metais daug iššūkių ir sudėtingų situacijų teks patirti Avino ženklo atstovams. Temperamentingieji Avinai turės išklausyti oponentus ir nesikarščiuoti. Tai bus gana sunku, nes toks elgesys šiam ženklui nebūdingas. Išdidumas dažnai užkirs kelią Avinui visapusiškai tobulėti, galima ir trintis asmeniniame gyvenime, nes truks supratingumo ir gerų sprendimų.

Savo gyvenimą ateinančiais metais į gerąją pusę gali pakeisti Jaučiai. Šiam ženklui palankiai išsidėsčiusios žvaigždės bus tramplinu siekiant atsinaujinti dvasiškai, išryškinti reikalingas savybes. Jaučių gyvenime gali atsirasti žmonių, kurie paliks reikšmingą pėdsaką ir pastebimai pakeis jų kasdienybę. Pokyčiai tikėtini ir Dvyniams. Tačiau, skirtingai nei Jaučių, Dvynių gyvenimas gali pasikeisti ir į gerąją, ir į blogąją pusę.

Ateinančių metų pradžioje sunkus darbas prognozuojamas Vėžiams. Nereikėtų bijoti, jis pritrauks ilgalaikę sėkmę. Tikėtina, kad šio ženklo atstovai pakeis darbą arba gyvenamąją vietą.

2013-ieji metai žada būti laimingi Liūtams, kurie drąsiai žiūrės pavojams į akis ir greitai spręs savo problemas, elgdamiesi be skrupulų ir negalvodami dažnai rizikuos. Liūtams svarbu sparčiai judėti į priekį ir nepraleisti savo galimybės.

Į 2013-uosius metus, jau parengusios planą to, ką nori pasiekti, žengs Mergelės. Šio ženklo atstovai – subtilūs strategai  ir jau juodraštyje matys ne tik galutinį tikslą, bet ir tai, kaip jį pasiekti.

Nuo priimtų sprendimų priklausys kiek Svarstyklėms bus sėkmingi  ateinantys metai. Šiam ženklui kartais teks imtis net drastiškų priemonių, norint apginti savo gerą vardą ir interesus. Daug tiek teigiamų, tiek neigiamų įvykių ir atradimų žvaigždės žada Skorpionams. Nepaisant to, ateinančiais metais Skorpionų laukia naujų malonių pažinčių, žadančių vaisingą bendradarbiavimą.

Po gana ramių 2012-ųjų - 2013 metai tikrai taps sprogimu Šauliams. Ir tai, beje, šiam ženklui patiks, nes pagaliau bus galima atrasti save ir pasijusti esant savo stichijoje.

Puikius metus žvaigždės žada Ožiaragiams. Jie nelauktai ras savyje gabumų kūrybai bei potraukį dalyvauti viešajame gyvenime, norą valdyti žmones, versti juos vykdyti savo valią. Žodžiuose ir darbuose pasireikš Ožiaragių didelis ryžtingumas.

Vandenių 2013-ųjų metų sėkmė priklausys tik nuo jų asmeninių savybių. Šie metai parodys, kiek Vandenis perspektyvus ir kiek yra pajėgus pasipriešinti gyvenimo aplinkybėms. Be to, ateinančiais metais Vandeniams reikės priimti svarbius sprendimus. Šie sprendimai gali pakeisti artimiausią Vandenio ateitį.

Itin sėkmingi ateinantys metai bus Žuvims. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu šio ženklo atstovai netrypčios vietoje, o sieks užsibrėžtų tikslų. Atsiveria nuostabios galimybės, pasinaudodamos jomis Žuvys gali sutvarkyti savo asmeninį gyvenimą.

Kaip reikėtų sutikti 2013-uosius metus?

Juodoji Vandens Gyvatė – tai lėtas, kantrus, protingas, ramus ir nemėgstantis šurmulio gyvūnas. Todėl norint laimėti metų šeimininkės palankumą, rekomenduojama 2013-uosius metus sutikti namuose, savo šeimos rate. Sukurkite ten jaukumą ir komfortą tam, kad Naujųjų metų naktis būtų įsimintina. Išgirdusi triukšmingus garsus ar muziką, Gyvatė slepiasi į saugią slėptuvę, ieškodama prieglobsčio. Šią šventinę naktį lai skamba tyli ir rami muzika. Galima prisiminti  žymiųjų klasikų kūrinius, tai patiks atsargiajai Gyvatei.

2013-aisiais mėgstamiausia Gyvačių spalva bus juoda. Tai nėra paprastas gyvūnas, o Juodoji Vandens Gyvatė, todėl naujametinę naktį rinkitės ir vandens spalvas: mėlyną, žalią ir net sodriai žalią.

Elegantiškų Gyvačių oda prigludusi prie liekno jų kūno. Todėl moterims ir suknelę šią naktį geriausia rinktis aptemptą, puikiai tiktų blizganti. Suknelės ilgis gali būti įvairus. Tačiau drabužis turėtų būti šventiškas ir net prabangus, be to, nepaisant to, kad gyvatė mėgsta namų aplinką, ji nepakęs šią naktį kasdieninės aprangos, kurią vilkite namuose kiekvieną dieną.

Gyvatė kaprizinga ir reikli. Renkantis papuošalus pamirškite paprastučius karoliukus ir žiedelius. Sutinkant 2013-uosius puoškitės tik prabangiais papuošalais! Puikiai tiktų aksesuarai, inkrustuoti  brangakmeniais arba nors pusiau brangiais akmenimis.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.