Klausimo horoskopas

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Auros fotografija

Atrologė Rita Vainauskienė - Auros fotografijaAuros fotografija, –  tai puikus būdas pažinti save, realiai pamatyti savo dvasinę, mentalinę ir fizinę būklę. Auros fotografavimą jungiu su astrologine informacija.  Interpretuoju  auros  spalvas, jų išsidėstymą ir struktūrą.

Auros diagnostikos metu sužinosite, kiek stipriai ar silpnai funkcionuoja septyni Jūsų bioenergetiniai centrai, vadinamosios čakros. Konsultacijos metu sužinosite ir apie planetas (čakras sieju su horoskope esančia  planetų padėtimi), kurios nurodo gimimo metu atsineštą energetinį potencialą.

Kad auros nuotraukos rezultatai būtų patikimesni, prieš auros fotografavimą (tyrimo procedūrą) patartina tą dieną nesportuoti, negerti kavos ar alkoholio.

Gausite 22 puslapių aprašą, su įvairiais grafikais ir spalvų aprašymais.

Kaina 25 €

Naudojama įranga
Skaityti daugiau

Astrogeografija

Atrologė Rita Vainauskienė - AstrogeografijaNorėdami pakeisti savo gyvenimą, o kartais ir verčiami gyvenimo aplinkybių jau nuo seno žmonės važiuoja ieškodami laimės į kitus kraštus. „ Kokioje šalyje geriausia mokytis ar siekti karjeros", "kur pavyks rasti geresnį darbą", "ar sutiksiu kur savo išrinktąjį-išrinktąją", "kurioje pasaulio vietoje palankiausia atostogauti", "kur pagerinti sveikatą ir pasiekti dvasinio augimo"?

Šie ir panašūs klausimai sprendžiami Astrogeografijos pagalba. Į šiuos klausimus atsako relokacijos (gyvenamos vietos keitimo) horoskopas, ypač rekomenduojamas tiems, kurie nori persikelti į kitą šalį nuolatiniam gyvenimui ar darbui. Išanalizavus asmeninį žmogaus horoskopą, įvertinus visas naujos gyvenamos vietos ypatumus, įmanoma padaryti išvadas ar sėkmingai susikolstys tolimesnis žmogaus gyvenimas, kiek realizuosis jo ketinimai, ir lūkesčiai. Gyvenimo dinamika, tendencija ir charakteris įvykių naujoje gyvenamoje vietoje. Kokie laukiami pokyčiai persikėlimo atveju. Koks bus gyvenimo būdas persikėlus. Apskaičiavimas pasaulio šalių ir miestų, buvimas kuriuose akcentuoja tam tikras esmines temas ir kiti iškylantys klausimai.

Kaina 20 €

Tinkamos datos parinkimas (Elektinė astrologija)

Atrologė Rita Vainauskienė - Tinkamos datos parinkimas (Elektinė astrologija)Tinkamai pasirinktas naujos kokios tai gyvenimo siužetinės linijos pradžios laikas, – tai jau pusė darbo.

  • Pasirinkite astrologiškai sėkmingą santuokos datą. Sėkminga vestuvių diena lems, kad santuoka ir vėlesnis santuokinis gyvenimas būtų tobulas ir laimingas.
  • Pasirinkime saugiausią chirurginių operacijų ir kitų medicininių procedūrų laiką.
  • Pasirinkite geriausią laiką pradėti verslą, be to ir svarbiems susitikimams bei svarbiai korespondencijai, priėmimams ir kitiems masiniams renginiams, sutarčių pasirašymams, kelionėms ir išvykoms, persikėlimams, taip pat įvairiais kitais atvejais. Palankaus ir nepalankaus investicijų ir paskolų, didelių pirkinių (nekilnojamasis turtas, automobiliai, meno kūriniai, baldai, augintiniai, ir t.t.) laiko skaičiavimas.
  • Galimi ir kiti jums svarbių ir reikšmingų įvykių ir renginių variantai.

Paslaugos kaina nuo 35 iki 60 €

Meilė - santuoka

Atrologė Rita Vainauskienė - Meilė - santuokaMeilės horoskopas domina daugelį vienišų žmonių. Šie rūpesčiai yra suprantami, nes kiekvieno žmogaus noras rasti antrąją puselę ir sukurti šeimą yra natūralūs ir logiški. Galbūt jūs nejaučiate, kad jums trūksta dėmesio iš priešingos lyties, gal net turite mylimą žmogų, o susituokti kažkodėl nepavyksta... Neskubėkime kaltinti save ar likimą, o pabandykime išsiaiškinti, kas iš tikrųjų neleidžia jums tuoktis ir kada bei su kuo jums tikrai lemta sukurti šeimą.

Meilės horoskopas leis jums geriau suprasti savo asmeninį gyvenimą ir gautas žinias panaudoti pritraukiant meilę, išgydant širdies žaizdas ir giminingos sielos paieškai, ir dar daugeliui kitų dalykų.

Meilės horoskopas papasakos apie Jūsų gebėjimą mylėti, emocinius poreikius ir romanų savybes. Pateiks išsamų Jūsų idealaus partnerio aprašą – jos/jo būdingas savybes.

Žiūrimas ir laikotarpis, kada galimos naujos pažintys bei kuriuo metu yra santuokos galimybė.

Paslaugos kaina 60 €

Situacijos arba vieno klausimo horoskopas

Atrologė Rita Vainauskienė - Klausimo horoskopasApžvelgiama šios dienos situacija, nagrinėjama dabartiniu metu iškilusi problema arba klausimas. Tai klausimai, į kuriuos kartais galima atsakyti ir vienu žodžiu – taip arba ne. Klausimai gali skambėti panašiai – „ar palanku išvykti šiuo metu į užsienį?“, „ar laikas pirkti nekilnojamą turtą?“, „ar galiu imti paskolą?“, „ar palanku priimti naujo darbo pasiūlymą, ar kaip tik išeiti iš jo?“ ir panašiai...

Paslaugos kaina 20 €

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.