Paslaugos

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Astrologinės konsultacijos

Horoskopas – tai žvaigždžių ir planetų nužymėtas gyvenimo kelias, dažnai vadinamas astrologiniu žemėlapiu. Konsultacijos metu sužinosite ką ateidami į šį pasaulį atsinešėte, kas jums duota nuo gimimo, kokios jūsų stipriosios ir silpnosios pusės, kas gyvenime duosis lengvai ir be įtampos, o kokiose sferose siekiant rezultato teks gerokai pasistengti. Kaip neegzistuoja du visiškai vienodi žmonės, taip neegzistuoja du absoliučiai identiški horoskopai, juk Kosmoso ritmai kiekvieną laiko akimirką veikia naujai. Norint geriau pažinti save, Jums teks astrologiniams skaičiavimams pateikti tikslius duomenis apie savo gimimą – datą, vietą, tikslų atėjimo į šį pasaulį laiką. Esant reikalui atliekama rektifikacija, t.y. tikslaus gimimo laiko nustatymas.

Naudojama įranga
Skaityti daugiau

Auros ir čakrų nuotrauka bei 22 puslapiųataskaita apie organizmo energetinio lauko lygį ir aktyvumą, spalvų aprašymai + konsultacija.
Kaina  25 €.

Informacija apima žmogaus individualumą,saviraišką, jausmus ir poreikius, santykį su aplinka, vystymosi potencialą, komunikabilumą, profesiją, gyvenimo tikslą ir uždavinius, gebėjimą prisitaikyti. Taip pat individualiame horoskope pateikiama informacija apiedarbą, mokslą, sveikatą, karjerą, asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, santykius suvaikais arba tėvais bei partneriais ir t.t.

Kaina 110 €.

Astropsichologinis portretas suteikia išsamią informaciją apiežmogaus psichologines ypatybes, energetinius resursus, charakterį,temperamentą, talentus, gabumus, asmenybės realizavimo galimybes ir kliūtis. Kosmograma sudaroma kai interesantas nežino tikslaus gimimo laiko.

Kaina 60 €.

pasirenkant darbo ar meilės partnerį, kai iškyla nesusipratimai tarp šeimos narių ar draugų. Apžvelgsime koks laukia bendravimas, koks sies meilės ryšys, kokie galimi darbiniai ar draugiški santykiai, kur sulauksime palaikymo ir kurioje srityje būsite nesuprasti.

Kaina  45 €.

Tai finansai-darbas-profesija, sveikata, santuoka, vaikai...

Kaina  60 €.

Meilės horoskopas leis jums geriau suprasti savo asmeninį gyvenimą ir gautas žinias panaudoti pritraukiant meilę, išgydant širdies žaizdas ir giminingos sielos paieškai, ir dar daugeliui kitų dalykų...

Kaina  60 €.

Apžvelgiama šios dienos situacija, nagrinėjama dabartiniu metu iškilusi problema arba klausimas, kuris susiformavo stipraus emocinio susijaudinimo įtakoje.

Kaina  20 €.

Pagrindinių tendencijų prognozė vieneriemsmetams. Apžvelgiama kas metų eigoje bus aktualiausia, kurioje gyvenimo srityjegalimi pokyčiai, numanomi didesni įvykiai. Metų astrologinė prognozė padės teisingai apskaičiuoti savo jėgas ir suprasti kur verta nukreipti energiją.

Kaina  70 €.

Tinkamai pasirinkta data naujai siužetineilinijai gyvenime – tai jau pusė sėkmės. Datos galimybės įtakoja visas gyvenimosferas – santuokos registravimą, verslo pradžią, renginio pravedimą, medicininių procedūrų atlikimą, firmos atidarymą, nekilnojamojo turto operacijas, stambius pirkinius. Visa tai Jūs galite padaryti sau patogiu laiku, tačiau būtų geriau, jeigu pasirinktumėte geriausią, Kosmoso požiūriu, momentą.

Kaina nuo 35 € iki 60 €.

"Kokioje šalyje geriausia mokytis ar siekti karjeros?", "Kur pavyks rasti geresnį darbą?", "Ar sutiksiu kur savo išrinktąjį-išrinktąją?", "Kurioje pasaulio vietoje palankiausia atostogauti?", "Kur pagerinti sveikatą ir pasiekti dvasinio augimo?"

Kaina  20 €.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.