Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Planetų padėtys lemia žmonių gyvenimus

Astrologijoje Saulės sistemos planetoms priskiriamos tam tikros savybės, atspindinčios jų prigimtį. Itin sureikšminama planetų padėtis gimimo momentu, nes tikima, kad skirtinga tvarka ir nevienodais atstumais Žemėje išsidėsčiusios planetos lemia asmens prigimtį, charakterį bei likimą. Apie dangaus kūnų įtaką žmogui pasakoja astrologė Rita Vainauskienė.

Nuo ko priklauso asmens horoskopas?

Kiekvienas žmogus unikalus. Toks pat nepakartojamas ir jo gimimo horoskopas. Individualus horoskopas sudaromas pagal asmens gimimo datą, tikslų gimimo laiką ir vietovę.

Skaityti daugiau: Planetų padėtys lemia žmonių gyvenimus

Po laiminga žvaigžde

Ką šiandien reiškia gimti po laiminga žvaigžde...

Akivaizdu – kai kuriems asmenims tiesiog labai sekasi. Jie daug uždirba, turi gražias šeimas, užsiima įdomia veikla ir nuolatos šypsosi. Likusius kamuoja klausimas, kokia yra sėkmingo gyvenimo paslaptis? Astrologė Rita Vainauskienė asmens gimimo horoskopą vadina gyvenimo navigacija ir teigia, kad šiais laikais gimti po laiminga žvaigžde reiškia ateiti į šį pasaulį sąmoningų gimdytojų šeimoje.

Ką vadiname sėkmės lydimais žmonėmis?

Jaunimas dažnai žavisi turtingais, linksmai besišypsančiais žmonėmis žurnalų viršeliuose ir mano, kad sėkmė - tai daiktai, pinigai, graži išvaizda, šlovė.

Skaityti daugiau: Po laiminga žvaigžde

Ypatingas mamos ir vaiko ryšys

Naujagimiai pažįsta savo mamas iš kvapo, širdies plakimo arba balso, o šios jaučia mažylių nelaimes net nebūdamos šalia... Apie energetinius mamos ir vaiko saitus pasakoja astrologė Rita Vainauskienė.

Kokie būna energetiniai ryšiai?

Pasaulis sudarytas ne tik iš materijos, bet ir iš nematomų, tačiau puikiai jaučiamų energijų. Energetinius ryšius galima suskirstyti į tris paprasčiausias kategorijas. Pirmoji – harmoningi energetiniai ryšiai. Su kai kuriais žmonėmis, netgi bendraujant pirmą kartą, jaučiamasi atsipalaidavus, tarsi su senais gerais draugais, todėl nuolatos norisi šypsotis.

Skaityti daugiau: Ypatingas mamos ir vaiko ryšys

Ar verta bijoti skaičiaus 13?

Apie ką pagalvojate išgirdę minint skaičių 13? Jeigu šis sutampa su penktadieniu? Sakote, kojos iš namų nekelsite? Astrologė Rita Vainauskienė tikina, kad taip elgtis nederėtų, nes viskas priklauso nuo požiūrio. Pašnekovė ne tik pasakoja, kodėl bijoma pastarojo skaičiaus, bet ir tikina, kad 13-oji diena gali būti sėkmingiausia gyvenime.

 Ką simbolizuoja skaičius 13?

Dažniausiai jam priskiriamos neigiamos, ir itin retai, teigiamos savybės. Magijoje skaičius  13 simbolizuoja transformaciją, gimimą ir mirtį.

Skaityti daugiau: Ar verta bijoti skaičiaus 13?

Vardai – likimo pranašai?

Vardas – kur kas daugiau nei garsų junginys, kurį išgirstame kitam žmogui mus kviečiant. Astrologė Rita Vainauskienė pasakoja, kad varde gali būti užkoduota informacija apie praeitį, dabartį ir ateitį. Jame slypi žmogaus charakteris, skirtos užduotys, likimas. Todėl prieš galvojant, kaip pavadinti mažylį, būtina gerai viską apsvarstyti. Antraip vardą ir gyvenimo kelią gali tekti keisti.

Kokią įtaką žmogaus likimui daro jo vardas?

Vardas žmogaus gyvenimui turi ypatingą reikšmę, nes tai – tarsi raktas į žmogaus likimą.

Skaityti daugiau: Vardai – likimo pranašai?

Traukos jėga

Traukos jėga, arba kas prišaukia meilę

Kartais sutinkame žmogų, su kuriuo sutampa ir vertybės, ir požiūris į gyvenimą, tačiau jis netraukia kaip tas asmuo, kuris galbūt nėra toks protingas... Iš kur tas nepaaiškinamas potraukis žmogui? Kodėl iš daugybės sutiktųjų išsirenkame ir pamilstame konkretų asmenį? Astrologė Rita Vainauskienė sako, kad tai lemia traukos jėga. Taip, nesuklydote. Ta pati, dėl kurios planetos skrieja aplink Saulę.

Skaityti daugiau: Traukos jėga

Jaunaties pranašystės 2014-iesiems

saules ir menulis. jaunatisSakoma, kad reikia tik labai panorėti ir visi troškimai išsipildys. Tačiau astrologė Rita Vainauskienė pataria neskubėti. Pasirodo, kiekvienam norui yra savas laikas, o tiksliausias laikrodis – Mėnulio jaunatis.

Kuo jaunatis tokia ypatinga?

Lietuvių kalboje žodis „mėnulis“ yra vyriškosios giminės. Tačiau daugelyje kalbų ir kultūrų jis simbolizuoja moteriškąjį pradą, išmintį, dvasines žinias. Mėnulio kalendorius naudotas dar 3–4 tūkst. pr. Kr. Remdamiesi šiuo dangaus kūnu žmonės skaičiuodavo laiką, švęsdavo šventes ir dirbdavo įvairius darbus. Jie puikiai žinojo, ką kokiu metu palanku ir ko negalima daryti.

Skaityti daugiau: Jaunaties pranašystės 2014-iesiems

Vardas – neišvengiama duotybė ?

Vis dažniau žmonės svarsto apie galimybę pakeisti vardą. Vieni tokius žmones smerkia, kiti jais stebisi, o treti – apskaičiuoja, koks vardas labiausiai tiktų. Apie vardo ir asmeninio horoskopo ryšį, pavardės reikšmę bei kitus svarbius dalykus pasakoja  astrologė Rita Vainauskienė.

Kodėl žmonės ryžtasi keisti vardą?

Dažniausiai žmonės ryžtasi keisti vardą dėl to, kad jaučia diskomfortą. Viena vertus vardas gali reikšti bėgimą nuo praeities, kita vertus – kelti neigiamas asociacijas. Pavyzdžiui, suaugusios moterys gali nejaukiai jaustis vadinamos mažybiniais vardais: Vytutė, Saulutė arba Onutė. Suaugusįjį toks vardas gali netgi trukdyti: neatitikti socialinės padėties, nepatenkinti lūkesčių ir netgi erzinti. Neretai žmonės kompleksuoja dėl išgalvotų vardų. Taigi, jeigu žmogus ryžtasi keisti vardą, vadinasi yra problema. Be to,  jų gali būti ne viena.

Skaityti daugiau: Vardas – neišvengiama duotybė ?

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.