Įvairūs

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Auros spalvos

Atrologė Rita Vainauskienė - Auros fotografija, auros spalvos

Aurą sudaro spalvoti atspindžiai, sklindantys iš įvairių kūno dalių, čakrų, ir astralinio, mentalinio švytėjimo atšvaitai. Pagal auros spalvos grynumą, kitų spalvų ir atspalvių priemaišas galima diagnozuoti fizinę ir dvasinę žmogaus būseną. Aura – tai daugiaspalvis žmogaus energijos spindėjimas. Kiekvienas žmogus turi tris auros sluoksnius: fizinių jėgų, intelektualinį ir emocinį. Tai trys būties sluoksniai ir trys biologinio lauko sklaidos požymiai.

Pakalbėkime apie pagrindines (bazines), pačias stipriausias spalvas, kurios kinta žmogui keičiantis. Jos tampa grynesnės ir atvirkščiai – drumsčiasi. Jei, deja, žmogus nusileido žemyn savo evoliucijos laipteliais, jo auros spalva visiškai pasikeičia arba pakinta jos atspalvis. Spalva, jos stabilumas, apimtis konkrečiu momentu priklauso nuo žmogaus būsenos. Spalvos supa kūną tarsi kylanti spiralė, taip pat srovena nuo galvos link kojų. Pagal auros spalvos pasikeitimą ir keitimosi greitį, vyraujančius atspalvius galima daug pasakyti apie žmogų.

Skaityti daugiau: Auros spalvos

Aura

Atrologė Rita Vainauskienė - Auros fotografijaŽmonių pokalbiuose apie magiją ir energetinio transformavimo technologiją dažnai minimas žodis „aura". Dažniausiai šis terminas suprantamas kaip žmogaus spinduliuojamas energetinis laukas.

Ezoterikoje žodis „aura" suvokiamas kaip „subtili nematoma substancija, sklindanti iš žmogaus ir kitų gyvų kūnų". Išvertus iš graikų kalbos, aura reiškia „vėjelio pūstelėjimas", arba srovė. Pas mus pats žodis atėjo iš Rytų filosofijos, kur aurą, oru sklindančią subtilią substanciją arba jautrią materiją, dar vadina emanacija. Rytų mistikai tvirtina, kad emanacija yra materialus darinys, fiziškai išreikštas kaip kūno skleidžiamas ir jį gaubiantis dujinis debesis arba sublimacija (t. y. tiesiogiai kaitinamos kietosios medžiagos virtimas garais, garavimas, aplenkus skysčio stadiją).

Skaityti daugiau: Aura

Čakros

I. MULADHARA – PAGRINDINĖ ČAKRA

Muladhara, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „šaknis" arba „pagrindas". Ši vadinamoji šakninė čakra išsidėsčiusi stuburgalio (uodegikaulio) srityje. Muladhara sieja žmogų su materialiuoju pasauliu ir yra kitų čakrų veiklos pagrindas. Joje slypi visa žmogaus potencija. Ji teikia pasitikėjimo jausmo, stabilumo, palaiko pagrindinį išgyvenimo instinktą – poreikį dirbti, apsirūpinti maistu, būstu, šeima; ji įkūnija kovą už išgyvenimą ir išlikimą; tai visų instinktų šaltinis.

Harmoningai veikiant Muladharai žmogus jaučiasi stabilus, patenkintas savimi, jaučia vidinę jėgą. Jis veržlus ir gali ištverti konfliktines ir kritines  situacijas. Toks žmogus priima sprendimus ir juos įgyvendina nejausdamas ypatingo krūvio; jis energingas, aktyvus, pagaulus, mąsto apie aukštus dalykus, bet „kojomis tvirtai stovi ant žemės".

Skaityti daugiau: Čakros

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.