Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2015 m. liepos 31 d.

Kai Mėnulis juda Saturno valdomu ženklu (Ožiaragiu), nepriklausomai nuo mūsų Saulės ženklo, tomis dienomis mes jaučiamės rimtesni ir kryptingesni. Tuomet esame pajėgūs priimti atsakingesnius sprendimus, geriau suvokiame tam tikrų situacijų ar reiškinių esmę, intuityviai jausdami jų struktūrą ir ribas. Šis pilnaties laikotarpis nušviečia, iškelia į paviršių  jūsų tikslus ir ilgalaikius planus.

Jeigu rasite laiko gerai susimąstyti, šiandienos Mėnulio pilnaties impulsas už geros savaitės  (kai Saulė priartės ir paklius į Jupiterio glėbį) išsilies jau į sąmoningus sprendimus, taps aišku ką ar kokius darbus/projektus/užmanymus reikia galutinai pabaigti, o ką verta tęsti ar pradėti iš naujo. Tai nebūtinai susiję gigantiškais projektais, tiesiog žiūrėkite ir kasdieninius jums svarbius momentus. Sakykim prieš savaitę nustojote daryti kasryt jogos pratimus, o dabar griaužiate ir barate save viduje kad aptingote. Nebepykite ant savęs, o pasistatykite tikslą  - suimu save į rankas ir tęsiu toliau užsiėmimus.

Peržiūrėkite ir kitas savo gyvenimo sferas, gal yra sričių, kuriose stringate, kažką vis atidedate, paliekate, neužbaigiate. Ramiai pamąstykite ir jei tikrai kažko reikia, kantriai ir pamažėle pradėkite judėti sau nurodyta kryptimi. Pilnaties horoskope labai gražiai aspektuotas Saturnas (išmintis, disciplina), todėl jūsų kantrybė ir užsispyrimas laikui einant nuvers kalnus arba rasite jėgų įveikti tuos kalnus ir pasiekę jų viršų galėsite mėgautis puikiu vaizdu.

Rytų kultūroje šiandien pilnaties šventė, kuri vadinasi Guru-Purnima. Su didele pagarba ir atvira širdimi švęsiu ją, nes tai susiję su savo asmeninio Mokytojo pagerbimu. Mėnulio subtili šviesa yra tik Saulės atspindėta šviesa, taip ir mokiniams reikalingas Mokytojas arba Guru suteikiantis šviesą (žinias), saugodamas jų akis nuo apakimo. Žodis Guru pagal sanskritą gali būti verčiamas kaip – Gu – „tamsa“ arba „nemokšiškumas“, o Ru – „ apšviečiantis“. Todėl tuos, kurie padeda išsklaidyti mūsų tamsą ir veda link šviesos, vadiname GURU. Tai gali būti ir Mama, Tėvas, pirmasis mokytojas, išmokinęs jus skaityti ir rašyti, žmogus, suteikęs pirmuosius darbo įgūdžius. Bet kokie žmonės, kurie jums yra padėję apsispręsti sunkiose situacijose, netgi psichologas ar astrologas pataręs pasirinkti tinkamą profesija, jie nors trumpam, bet buvo tapę jūsų Guru. Linkiu kiekvienam sutikti savo Mokytoją - Guru !!!

Gražios ir prasmingos pilnaties dienos.

Astrologė Rita

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.