Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mistiškoji Lilit, kitaip mūsuose dar vadinama Juoduoju mėnuliu,  nuo 2014.03.04 iki 2014.11.27 dienos perėjo į Liūto zodiako valdas. Vėžio ženklo žmonėms tai juodojo laikotarpio pabaiga, o liūdna žinia Liūtams - atėjo jų išbandymų laikotarpis. Aktualus šis laikotarpis ir žmonėms, kurių horoskope išreikštas Liūto ženklas (kokiose sferose prabėgs šis juodumas jums asmeniškai, gali atsakyti tik jūsų astrologas). Kas devynis mėnesius, patekdama į kitą ženklą, Lilit aktyvuoja ir kaip kreivame veidrodyje iškreipia, akcentuoja, parodo blogiausias  to ženklo savybes.

 Lilit Liūte tampa dramatiška ir energinga, perpildyta galinga Saulės energija, turinti savo gravitacinį-magnetinį lauką, sukelianti stiprias emocijas ir pažadinanti nepasotinamus troškimus. O sritys, kuriose būsime tikrinami – meilė sau ir kitiems, kūrybinės saviraiškos, santykiai su vaikais ir valdžia (vienam žmogui, nedideliam kolektyvui ar visai tautai). Sunku bus atrasti aukso viduriuką, nes Lilit sukeliami astraliniai verpetai mėto iš aktyvių  į pasyvias būsenas.  Lilit visada sugeba pažadinti mūsų baimes, o tos baimės virsta demonais, kuriuos galime ir tiesiog privalome atpažinti ir sutramdyti.  Meluočiau sakydama, kad viską, ką suteikia Lilit Liūte – virs blogiu. Įdėję pastangų ir suvaldę demonus rasime „aukso lobį“, atskleisime paslėptus talentus ir gal būt tai realizuosime pasirinktose profesijose.

Apsidairykite ir atpažinkite tai:

Kai Lilit aktyvi, matysime žmones, kurie laiko save išskirtiniais. Jiems visur ir visada norisi būti pasaulio centru, bet koks renginys, susiėjimas, paprastas gimtadienis virsta jų gyvenimo teatro scena, kurioje galima sublizgėti  ir būti centru, traukančiu dėmesį. Jums tiesiog garbė būti šalia tokio žmogaus ! Tik va, bėda – toks noras būti svarbiu atstumia žmones. Kuo toliau nuo jo bėga, tuo labiau asmuo veikiamas Lilit stengiasi išsireikalauti sau pagarbos. Kalbama reikšmingai, jei neklausote – tonas aukštės, kad permušti pašnekovą ir žinoma pasipiktinimas, jei nenorite klausyti jo/jos išsakomų genialių minčių. Jei neklausote, gali pradėti ir grasinti, juk Jus jo akimis tiesiog privalote susiprasti, kad noras suvadovauti jūsų gyvenimui, tik vardan jūsų gerovės. O čia mat kažkas drįsta priešintis, sakyti, jog turi savo gyvenimą ir savo svajones. Juk jūs turite ant rankų nešioti ir giedoti liaupses tam asmeniui. Koks jiems siaubas ir susierzinimas, jei turite  laimėjimų ir pasiekimų. Progai pasitaikius jie bandys tiesiog sumenkinti jų svarbą.

Tokie žmonės gali tapti ir savo vaikų (mažų ar didelių) siaubais, nes bandys primetinėti savo valią, manipuliuos tokiom frazėm ... „aš aukoju tau savo gyvenimą“...“ tu privalai atsisakydamas savo draugysčių, mylimų žmonių skirti dėmesį savo mamai/tėvui, nes aš viską tau atidaviau“.. ir pan. Noras despotiškai viską diktuoti ir kontroliuoti laikui einant gerokai atšaldys tėvų – vaikus santykius. Kuo daugiau reikalaus pagarbos sau, o ne  tiesiog MYLĖS  savo atžalas, dalinsis tikrąją Širdies šiluma, tuo toliau nuo jų bėgs vaikai ir senatvė bus „be vandens stiklinės“ padėtos prie lovos.

Žiūrint į Lilit Liūte (ypač jei ji yra asmeniniame horoskope), ji  labai mėgsta gundyti valdžia, todėl vyrai – moterys (kai kam tai labai juk seksualu) pradeda veržtis prie aukštesnių postų, o juos gavę – sunkiai paleidžia. Sėdint „soste“ tampa galingi, turi galimybę kontroliuoti jau nebe vieną žmogų, o kolektyvus. Realūs veikėjai su Lilit Liūte -  V.Putinas, B.Obama, M. Tečer, L.Berija, Š.de Gol, Fr. Ruzveltas... Ar jie sugebėjo nugalėti savo demonus atsakys tik istorija. Paminėsiu ir žymią meilužių porą, susijusią skandalingais ryšiais, atvedusiais prie tragiškų kai kam pasekmių, kurių abiejų horoskopuose matysime Lilit Liūte – Džonas Kenedi ir Merilin Monro.

Paminėkime ir pasyvųjį Lilit poliusą. Savasties ir individualumo praradimas, žema savivartė ir savigarbos stoka. Nemeilė sau, noras ištirpti minioje. Daugelyje situacijų tokį žmogų lengva valdyti, jis besąlygiškai pripažins jūsų įtaką ir nuolankiai leisis manipuliuojamas. Nesuprasdamas savęs, bandys visada išsirinkti kažkokią kaukę, seks paskui savo pasirinktą idealą aklai jį kopijuodamas, veidmainiaus. Į valdžios aukštus postus vargu ar pateks, o mene, ten kur reikia parodyti, išskleisti savo kūrybiškumą, bus linkę užsiimti idėjų ir meninių projektu plagijavimu, kitaip sakant „skolinsis“ ir kaip savas pateikinės jūsų idėjas. Kad jau prašnekau apie meno žmonės, rasime šioje srityje ir save realizavusių žmonių – S.Loren, R.de Niro, U.Turman, Agata Kristi, P.Pikaso, E.Hemingvėjus, Ch.Iglesio...

Daug bus svarbių pamokų Lilit judant Liūto ženklu, išmokime atpažinti tą demoną, kuris provokuoja susireikšminti ir nebepaisyti kitų žmonių poreikių,  kai turime savo rankose valdžią, kai bendraujame su vaikais ir savo mylimaisiais

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.