Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Koks magiškas rytas – sutampa kalendorinė pavasario pradžia ir Jaunatis Žuvyse, įvyksianti  šiandien (kovo 1 d.) 9:59 val. Metuose tai viena iš šviesiausių ir gražiausių jaunačių, kurią ir sutikti pagal galimybes reiktų ypatingai – klausantis muzikos,  kuri pakylėja mūsų sielą, smilkant savo mėgstamiausius kvapus ar meditacijose sukuriant ypatingai šviesius ir sakralius vaizdinius. Žuvų ženklas turi ypatingą savo aurą, jame rasime po kruopelytę visų kitų ženklų charakteristikų ir tuo pačiu jis nepametęs savo unikalumo.

Turime galimybę nors trumpam patys susilieti ir tapti šio ženklo atstovais, kad atrastumėme Dievo kibirkštėlę savyje ir pajaustumėme kasdieniniame gyvenime šviesių, pakylėjančių dvasią angelų buvimą šalia savęs. Šį jausmą būtina patirti, kad neprarastume tikėjimo savimi ir galėtume judėti pirmyn, kūrybiškai tobulinant save. Žuvys atveria prašantiems subtilųjį kanalą link aukštesniojo „AŠ“, kuriame randame daug meilės energijų ir mokėjimo atjausti kitus. Tai didelis stiprybės šaltinis.

Jaunaties horoskope šalia Saulės ir Mėnulio gražiai prisijungęs ir Žuvų ženklo valdovas Neptūnas, kuris žadina mūsų intuiciją, atveria mumyse dvasingumo lobius.  Tai puiki planetų padėtis, norintiems išmokti skaityti Likimo ženklus. Ši jaunatis ypač svarbi kuriantiems žmonėms – tų, kurių gyvenimas susijęs su muzika, daile ir kitais menais. Jaunatis pažadins kūrybines galias, gimsta mintyse šedevrai, kurie bus realizuoti laikui einant.

Puikus Jupiterio aspektas padės sutikti  savo tikrą gyvenimo mokytoją, Gurų, atveriantį tikras ir gilias gyvenimo tiesas.  Na, o ne meno žmonėms galimybė formuoti ketinimus, susijusius su pagalba ar labdaros veikla, silpnesniems ar labiau likimo nuskriaustiems. Ketinimams bus lemta išsipildyti dėl to paties gražaus aspekto į sėkmės planetą Jupiterį, kuris sugebėtų palaikyti ne vieną, o keletą labdaros-pagalbos projektų, kuris suformuoja daug gerų aplinkybių ir į gyvenimą atveda reikalingų žmonių. Magiškas aspektas į Plutoną padės atrasti savyje jėgų ir „įsižeminti“, nenutolti nuo savo ketinimų.

 

Palinkėjimai Žuvies jaunačiai:

  •   Išmokite sustabdyti savo lėkimą gyvenimu, kad išgrynintumėte savo tikruosius ketinimus ir galėsite realizuoti savo svajones;
  •   Vystykite savo intuiciją, kuri padės atskirti melą nuo tiesos;
  •   Mokėkite atleisti pirmiausiai sau, tuo pačiu išmoksite išgydyti ir paleisti savo vidinį skausmą;
  •   Jūsų svajonės ir mintys turi galimybę realizuotis, mokėkite tik tinkamai „pateikti“ Visatai užklausą;
  •   Esame visi šioje žemėje tarsi viena šeima, mokėkime pajausti kitų skausmą ir reikalui esant ištiesti pagalbos ranką.

Linkiu surasti savyje kuo daugiau šviesos !!!

         Rita

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.