Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2013.06.09d. Lilit perėjo į Vėžio ženklą ir keliaus juo iki  2014m kovo 5 dienos. Kas tai? Pasiklydusi žvaigždelė, nosies krapštukas ar dar kas nors ? ... Tai Lietuvos moterų baubas, kuriuo save jos gąsdina. Kodėl tai rašau? Nes dažnai  konsultacijose klientai tik apie ją ir nori girdėti, toks jausmas, kad astrologija ties tuo ir baigiasi. Tamsiam kambary, juoda katė...Įjunkime šviesą :)

Pagal legendą, Lilit buvo pirmoji moteris ir Adomo žmona, sukurta iš to paties „materiolo“ kaip ir jis pats. Nusikalto ji tuo, kad nepakluso Adomo primetamom taisyklėm ir pabėgo nuo jo. Už tai buvo nubausta ir virto bloguoju angelu, nakties šešėliu, sukubu, kuris skriaudžia mažus vaikus ir vyrus. Tai čia įdomios istorijos, kurias rasite internete  ir pasiskaitysite. O astrologijoje susiklostė tradicija per Lilit pamatyti mūsų baimes, šešėlinę tamsiąją pusę, iškreipimus, išdavystes...sąrašą pratęsti dar galima...

Kiekvienas turime tą šešėlį, tik visų skirtingas, priklauso ir nuo Lilit padėties horoskope ir nuo aspektų. Ji įvykių nesukuria, ji sukuria stiprias emocijas ir nekontroliuojamus norus,  išprovokuoja mūsų baimes, kurios ir stumteli link neigiamų įvykių. Išmokime baimes atpažinti, sąmoningai apšvieskime mūsų sielos tamsiuosius užkaborius, tada ir  neturėsime tų neigiamų įvykių, arba  įvykiai  neturės tiek daug pasekmių.

Kam svarbu ir ką sujudina Lilit įeidama į Vėžio ženklą. Sunkesnis laikotarpis žmonėms, gimusiems Saulei ritantis per Vėžio ženklą, tie kas turi šiame ženkle planetų, tų, kurių svarbūs horoskopo taškai Vėžyje. O kiti būkite ramūs...Na, kas neabejingi Lietuvai, tada krutėkite gindami mūsų išteklius (vandenį) ir šeimos ateitį...

Kadangi Vėžio ženklą valdo Mėnulis, tapsime irzlesni, emociškai labiau pažeidžiami, greičiau įsižeidžiantys ir nenorintys atleisti. Moterys, rakinkite šaldytuvus, yra pavojus susinervinus iššluoti visą jo turinį. Kas bus su figūra??? :) Lilit silpnina mūsų valią, ryžtą, apima tingulys, sunku darosi išjudėti. Tada bus kaip toj pasakoj apie Pažaduką – padarysime rytoj...Galime pasiduoti kitų manipuliacijoms, įtikinėjimams. Jautrios zonos – mūsų šeima, tėvai, vaikai, Tėvynė. Santuoką sudaryti galime tuomet, kai santykiai patikrinti laiko, jausmai tikri.  Tik tada ji bus tvirta.  Esantys santuokoje – peržiūrėsite vertybes, tai arba sustiprins jūsų šeimą, arba nepajutę sielų bendrumo suksite skirtingais keliais.  Saugokite vaikučius ir nelabai pasiduokite jų kaprizams šiuo laikotarpiu. Tai jūsų kantrybės išbandymas.  Kažkam labai rūpės kelti sparnus ir ieškoti naujos gyvenamos vietos, naujos Tėvynės. Tik va, ką daryti su tuo ilgesiu savam miestui, kaimui ar trobaj kurioje gimėte, kuris kankins įsikūrus naujoje vietoje?  

Štai šiose srityse  ir matysime kiek turime užslėpto blogio ar prikaupto gėrio. Jungiame vidinį skaitliuką!

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.