"Aura Video Station"

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

"Aura Video Station"

KOKIOS SPALVOS JŪSŲ AURA?

Ar kada nors domėjotės, kaip atrodo Jūsų AURA? Šiuolaikinis mokslas kalba apie tai, jog žmogaus organizmas – ne paprasta fizine struktūra, sudaryta iš molekulių. Žmogus, kaip viskas, kas egzistuoja, sudarytas iš energetiniu laukų. Šį lauką galima apibūdinti kaip šviečiantį kūną, kuris apgaubia, persmelkia  fizinį kūną ir skleidžia tam tikras spalvas. Jis ir vadinamas aura.

Naudojant amerikiečių mokslininkų sukurtą licenzijuotą "AURA VIDEO STATION DELUXE 1" programinę įrangą yra galimybė pamatyti ir išanalizuoti Jūsų aurą ir čakras. Jautriu biosensoriumi išmatuojamas Jūsų energetinio lauko lygis ir aktyvumas. Šie duomenys išanalizuojami ir pateikiami 22 psl. aprašyme.

KAM REIKALINGA AUROS FOTOGRAFIJA?

  • Turėsite daugiau žinių apie savo fizinę, emocinę, minčių, dvasinę būklę;
  • Išmoksite subalansuoti savo energijos lauką, kad būtumėte sveikas;
  • Yra galimybė stebėti asmenybės dvasinį tobulėjimą;
  • Matomas specialiųjų terapijų kursų gydymo poveikis (reiki, akupunktūra, aromatoterapija, muzikos terapija, spalvų terapija, bioenergetinis poveikis ir t.t.);

KAS YRA AURA VIDEO STATION DELUXE I ?

AURA VIDEO STATION – žmogaus aurą atspindinti dialoginė multimedinė grįžtamojo bioryšio kompiuterinė sistema. Ji grindžiama grįžtamojo biologinio ryšio, spalvų psichologijos, energetinio lauko bei kūno (proto) srities koncepcijų principais ir tyrimais.

DARBO PRINCIPAS

Matuoti grįžtamojo bioryšio sistemos duomenis - elektrinį odos aktyvumą (EDA), rankos odos elektrinį pralaidumą, temperatūrą realaus laiko režimu, - AURA VIDEO STATION naudojamas „rankos" BIODAVIKLIS (biosensor).

Biologiniai duomenys analizuojami, apdorojami ir lyginami su tam tikra emocine energetine būsena ir rodomi kompiuterio ekrane kaip energetinė veikla arba žmogaus auros atvaizdas. Auros atvaizdas yra žmogaus biologinių duomenų, jo emocinės energetinės būsenos, individualybės (spalvos) tipo ir energetinės sveikatos visuma.

TECHNOLOGIJOS "AURA VIDEO STATION" ATSIRADIMO IR SUKŪRIMO ISTORIJA

Aurą atvaizduojanti technologija savo istoriją pradėjo 1891 m., kai Nikola Tesla pirmąkart viso kūno aurą užfiksavo fotografijoje. Tačiau pačius žinomiausius atvaizdus 1930-aisiais pavyko padaryti Semionui Kirlijanui Rusijoje. Dirbdamas su aukštos įtampos  aparatūra jis atsitiktinai pamatė aplink savo ranką aurą. Kirlijano efektas suprantamas kaip dujinio švytėjimo, atsirandančio arti gyvo objekto paviršiaus, jam patekus į aukštos įtampos elektros lauką, vizualus stebėjimas arba registravimas fotopopieriuje.

Tai buvo daroma taip: elektros srovė praleidžiama per žmogaus kūną arba daiktą, po to registruojamas nuo kūno (daikto) sklindantis elektros perteklius. Jis vadinamas energijos karūna ir matomas kaip netikslūs, aplink atvaizdą virpantys kontūrai.

Kadangi elektra eidavo per platformą, aparatas fotografavo tai, kas yra ant platformos, t. y. rankas arba kojas. Dabar dažniau naudojamos spalvotos fotojuostos, o Kirlijano kamera daro tik monochrominius atvaizdus.

Atsiradus kamerai POLAROID tapo įmanoma nufotografuoti portretinį auros atvaizdą (galvą ir pečius). Naudodamiesi kompiuteriu, taip pat galime įžvelgti „gyvą" atvaizdą, kuriame žymūs auros virpesiai. Ši technologija be paliovos vystosi, ir neabejotinai ši sritis bus dar labiau ištobulinta.

Šiuolaikinis auros fotografavimas apsieina be elektros praleidimo per žmogų. Vyksta paprastas elektromagnetinio lauko matavimas per meridianus arba rankose susitelkusius „energijos takus". Davikliai gali būti įrengti ant plokštės arba pirštinės formos paviršiaus. Registruojami duomenys perduodami į kompiuterį, kuris transformuoja juos į spalvas, atitinkančias pagrindinių čakrų spalvas.
Dažniausiai panašios sistemos registruoja ir čakras. Informacija pateikiama įvairių grafikų forma. Pavyzdžiui, galima ištirti atsipalaidavimo ir įtampos būsenos bei emocijų virpesių laipsnį. Kintantį atvaizdą galima sustabdyti bet kurią akimirką ir atspausdinti momentinę fotografiją kartu su duomenų aprašu.

POLAROID fotografuoja aurą, apgobusią galvą ir pečius. Tai idealu, nes galima pamatyti vaizdą iki ir po energetinio lauko sveikatinimo procedūrų.

Norint AURA VIDEO CAMERA gauti konkretaus žmogaus auros atvaizdą naudojama vaizdo kamera. Programa prideda prie atvaizdo aurą. Žmogaus individualių spalvų aprašas apima iki 22 puslapių.

AURA VIDEO STATION – pati tobuliausia šio diapazono kompiuterinė sistema.

Dž. R. Fisslindžeris, tyrinėtojas, knygų „Auros fotografija" ir „Auros valdymo meistriškumas" autorius, 1998 m. sukūrė šią įrangą ir 8 metus ją tobulino. Šis gydytojas, įvairių žmogaus energijos gydomųjų metodų, subtiliųjų energijų ir sielos, proto ir kūno sąsajų tyrinėtojas yra pabuvojęs Europoje ir Indijoje. Jo moksliniai darbai tapo AURA VIDEO STATION sistemos pagrindu. Kombinuodamas ir jungdamas senovės išminčių žinias, intuityviuosius mokslus ir skaitmeninės multimedijos technologijų pastarųjų metų laimėjimus, Dž. R. Fisslindžeris sukūrė galingą ir patogų dirbti vaizduojamąjį instrumentą – AURA VIDEO STATION.

AURA VIDEO STATION programos vertina, analizuoja ir apdoroja biolauko duomenis, lygina juos su emocine energetine būsena ir monitoriuje pateikia žmogaus auros atvaizdą. Kaskart pakitus jūsų emociniam fonui, protinei ar fizinei būklei, auros atvaizdas keičiasi.

AURA VIDEO STATION spausdina vieną iš pasirinktų aukštos kokybės ataskaitų apie čakras, taip pat portretinį auros fotoatvaizdą, viso kūno čakrų atvaizdą. Visa tai apima iki 22 puslapio ir gali būti pateikiama net 13 kalbų.

Svarbu: atspindžio fiksavimo sistema AURA VIDEO STATION nediagnozuoja fizinių problemų ar ligų. Konsultacijoms ir duomenų komentavimui būtina kreiptis į gydytoją. Ši programa - tai papildoma tobulėjimo ir savikontrolės priemonė, kuri taikoma eksperimentiniam tikslui.

AURA VIDEO STATION nepakeičia medicininės ir psichologinės konsultacijos bei gydymo.

APIE AUROS ATVAIZDAVIMO TECHNOLOGIJĄ

„Raktas į AURA VIDEO STATION technologiją – biologinio grįžtamojo ryšio santykis su tam tikra emocine energetine žmogaus būsena".

„Grįžtamasis biologinis ryšys – mokslas apie išoriškai nematomų fiziologinių parametrų matavimą ir atkūrimą. Tikslas – pamatyti ir suprasti fiziologinius duomenis, kad žmogus turėtų galimybę juos suvokti ir keisti."

Technologija "INNERACTIVE" pagrįsta moksliniais tyrimais ir metodikomis:

* Dr. Valeri Chant ir Zelmos Moss tyrinėjimai, 1970-aisiais atlikti Los Andžele, UCLA.
* Dr. Švarco knyga ir Biologinio grįžtamojo ryšio tyrimas.
* Biologinio grįžtamojo ryšio bendrieji tyrimai (ypač EDA (elektrinis odos aktyvumas), temperatūros, EEG (elektroencefalograma) ir kt.)
Tyrinėtojai ir mokslininkai, dalyvavę plėtojant INNERACTIVE auros atvaizdavimo technologijas:
* Dr. R. Džonsonas, filosofijos daktaras (biologinio grįžtamojo ryšio ekspertas, Terapii Biogram pradininkas).
* Dž. Bertonas (biologinio grįžtamojo ryšio  praktikas, technikas ir kompiuterinių aparatų ekspertas).
* Dž. R. Fisslindžeris (knygų „Auros valdymo meistriškumas" ir „Auros fotografija" autorius).
* Įvairūs sveikatintojai praktikai ir aiškiaregiai, kurie patvirtino INNERACTIVE auros atvaizdavimo sistemos tikslumą.
Tolimesni mokslo tiriamieji darbai:
* Šiaurės Karolinos universitetas su AURA VIDEO STATION (AVS) pagalba atlieka tyrimus asmenybės profiliavimo ir energetinės medicinos srityje.
* Pasaulyje vyksta įvairūs netradicinio gydymo praktikų atliekami tyrimai, kurių metu AURA VIDEO STATION (AVS) fiksuojami gydymo sukelti pakitimai.

INNERACTIVE AUROS ATVAIZDAVIMO SISTEMOS MOKSLINIS PAGRINDIMAS

Kuriant AURA VIDEO STATION, pagrindinis tikslas buvo išmatuoti grįžtamojo ryšio biologinius duomenis, o informaciją pateikti itin vaizdžiai, spalvingai ir lengvai suprantamai.

Darbo rezultatai absoliučiai moksliškai pagrindžiami ir lengvai pritaikomi bei suprantami kiekvienam. Matuojame biologinius duomenis, temperatūrą, biorezonansinį žmogaus kontūrą ir rankos odos elektrinį pralaidumą pagal keletą kairės rankos delno taškų. Po to duomenis analizuoja programa, pagrįsta auros bei čakrų grįžtamojo biologinio ryšio energijos tyrimais, taip pat ir standartine grįžtamojo biologinio ryšio fiksavimo technologija. Duomenys pateikiami kompiuterio ekrane įvairiomis formomis: tai auros ir čakrų atvaizdai, grafikai ir diagramos.

Ši technologija peržengia tradicinio mokslo ribas, nes grįžtamojo ryšio biologiniai duomenys yra koreliuojami, t. y. susiejami su konkretaus žmogaus aura ir čakromis. Regėdami auros spalvas, mes persikeliame į kitus išmatavimus. Tikslus duomenų atspindys ir santykis su biolauko spalvomis buvo gautas dalyvaujant ekstrasensams, dvasiniams praktikams, kurie jas patikrino savo ypatingomis galiomis.

Šis metodas pagrįstas tais pačiais principais, kuriuos taikė dr. Valeri Chant ir Zelma Moss, 1970-aisiais atlikdamos žmogaus auros tyrimus Kalifornijos universitete Los Andžele. Dr. Chant dirbdama su aiškiaregiais, ekstrasensais prašydavo pažvelgti ir nupasakoti žmogaus kūną apgobusios auros spalvas. Tiriamieji žmonės buvo prijungti prie biologinių duomenų matavimo įrenginių, informacija per daviklius perduodama į kompiuterį. Dr. Chant sulygino tuos parametrus su ekstrasensų apibūdintomis spalvomis. Svarbu, kad netradicinio metodo praktikai nematydavo tiriamojo žmogaus, kuris siekiant eksperimento tikslumo buvo nuo jų paslėptas, o matė tik aureolę aplink jo kūną. Auros spalvų ypatybės, komentuojamos aiškiaregių, buvo lyginamos su daviklių virpesiais. Sistemos pagrindu tapo bandymai, atlikti su ne vieno šimto aiškiaregių ir ekstrasensų pagalba.

Minėti moksliniai tyrinėjimai sudaro dar gana naujos AURA VIDEO SYSTEMS technologijos mokslinį pagrindą. Šiuo metu JAV ir pasaulio universitetuose mokslinis tiriamasis darbas derinamas su daktarais, gydytojais praktikais. Norint moksliniu požiūriu pagrįsti šią naują technologiją ir visiškai įsitvirtinti mokslinėje visuomenėje, bus atlikta dar daug eksperimentų.

Manytina, kad AURA VIDEO SYSTEMS sėkmingai sujungia technologiją ir intuityviąsias žinias su duomenimis apie energetinę kiekvieno žmogaus būseną.

Astrologijos ABC

Informacija ruošiama...

Apie mane

Atrologė Rita VainauskienėŽmogus – pats nuostabiausias ir paslaptingiausias Tvėrėjo kūrinys, kurio neįmanoma suprasti vien pasitelkus anatomijos atlasą.

Man visuomet buvo sunku patikėti, kad mūsų gyvenimus valdo tik atsitiktinumai. Norėdama suvokti save ir kitus giliau, prieš du dešimtmečius ėmiau domėtis įvairiomis dvasinėmis ir ezoterinėmis praktikomis, lankiau  įvairius  kursus ir mokymus susijusius su netradiciniu pasaulio ir žmogaus pažinimu. Tačiau galop supratau, jog išsamiausius atsakymus apie žmogaus fizinę ir dvasinę prigimtį bei tiksliausius probleminių situacijų sprendimus man suteikia būtent astrologija. Todėl šiandien esu profesionali astrologė, savarankiškai šioje srityje dirbanti nuo 2004 metų.

Pirmas  žingsnis kelyje į astrologijos studijas buvo 2003 metai. Poreikis gilinti žinias, atvedė į Maskvos aukštąją klasikinės astrologijos mokyklą, kurioje apsisprendžiau pasirinkti klasikinės astrologijos kryptį ir jos laikausi iki šiolei.

Skatinama poreikio nuolat tobulėti ir siekti žinių, studijavau pas Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Latvijos, Indijos astrologijos profesionalus. Kasmet apsilankau mažiausiai dviejuose seminaruose, mokymuose, vasaros stovyklose, kuriuose gautos žinios, apsikeitimas patirtimi su kitų šalių astrologais, padeda konsultuojant klientus. Būtent jų poreikiai, jų likimai, jų klausimai mane vertė augti ir tobulėti kaip astrologę, nukreipdavo į tas sritis, kurios padėdavo rasti atsakymus, papildydavo žinių bagažą.

Savo ypatinguoju mokytoju laikau Michailą Leviną, Maskvos astrologijos akademijos vadovą. Jo platus požiūris į mus supantį pasaulį, gilios astrologinės, filosofinės, psichologinės, dvasinės žinios privertė iš naujo peržvelgti savo turimas žinias  ir dar labiau pamilti ASTROLOGIJĄ.

Šiandien mano klientų ratas išsiplėtęs toli už Lietuvos ribų. Įvairiais klausimais nuolat konsultuoju JAV, Anglijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Australijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Venesueloje gyvenančius žmones.

Nuo 2006 metų, įsigijusi amerikiečių mokslininkų sukurtą licenzijuotą  AURA VIDEO STATION DELUXE 1 programinę įrangą, pradėjau fotografuoti žmonių auras ir čakrų aktyvumą. Aurų fotografavimas padėjo dar labiau praplėsti astrologijos galimybes, pamatyti žmogų platesniame kontekste. Tai tarsi 3D formatas, gyvai iliustruojantis ir paaiškinantis horoskope matomus aspektus bei leidžiantis stebėti žmogaus virsmą, einant tobulėjimo keliu.

2008 metais pas indų astrologą Dhruv Mechta pradėjau studijuoti vedų astrologiją (Jyotish), kuri tapo dar vienu papildomu įrankiu, dirbant su žmonėmis, padedant jiems spręsti svarbius klausimus. Būtent Dhruv mane paskatino įkurti astrologijos mokyklą ir pradėti dėstyti klasikinę astrologiją, kas dar labiau praplėtė matymo lauką ir suteikė naują kokybę astrologinėms konsultacijoms.

Dirbant su žmonėmis, jų diktuojami poreikiai padėjo natūraliai išsikristalizuoti sritims, kuriose šiuo metu specializuojuosi ir turiu sukaupusi itin daug specifinių žinių. Tai – karminė astrologija, paaiškinanti, kodėl mus persekioja besikartojančios situacijos ir problemos; dvasinė astrologija, padedanti per savęs suvokimą augti ir tobulėti; profesinio orientavimo astrologija, reikalinga ne tik jauniems žmonėms prieš pasirenkant profesinį kelią, bet ir suaugusiesiems, norintiems pradėti savo verslą, atrasti naujas savirealizacijos erdves; astrogeografija, siekiantiems išvykti į kitas šalis, bet nežinantiems kur ir kada geriausiai tai daryti; tarpusavio santykių astrologija, padedanti suprasti, kodėl pašlyja artimų žmonių santykiai ir kokias problemas sprendžiant, galima juos atitaisyti.

Mano, kaip astrologės siekis – pasidalinti su Jumis savo žiniomis, patirtimi ir paskatinti mokytis būti laimingais, gyvenant darnoje su savim ir pasauliu. Astrologija – puikus ir veiksmingas įrankis, padedantis tai daryti, suteikiantis atsakymus apie įvairias gyvenimo sferas, gebantis atskleisti žmogaus talentus, charakterį ir taupantis laiką tiems, kurie ieško sprendimų.

Nes asmeninis horoskopas – tarsi matrica, kurioje galima aptikti užkoduotus ir žmogaus dvasios, ir jo buvimo žemėje prasmės pėdsakus. Tai lyg atspirties taškas, padedantis mums augti ir judėti ta kryptimi, kur kas dieną tampame vis laisvesni nuo to, ką sako žvaigždės...

 

Su meile – astrologė Rita Vainauskienė

Klaipėda

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.