Seminarai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Renginys - "VYRAS IŠ MARSO IEŠKO MOTERS IŠ VENEROS!"

rugsėjo 25 d. 18 val. Klaipėda

Rudenį, kai gamta ruošiasi naujam ciklui, kai kasdienybės peizaže ima nykti ryškios spalvos ir visur, kur tik akys užmato, net mūsų aprangoje, - pradeda karaliauti pilki, niūrūs tonai, apima šviesos, įkvėpimo, šilumos, artumo ilgesys.

Argi šis ruduo - ne pats tinkamiausias metas pradėti daryti tai, kam iki šiolei trūko laiko? Argi ne puiku būtų išmokti kažko visiškai nauja, to, kas teikia atgaivą širdžiai, praturtina, priverčia atsinaujinti, suteikia spalvų, gyvastingumo?

Todėl būtent dabar VšĮ “Žinių namai” pradeda naują projektą - kūrybinių dirbtuvių ciklą “Laimingos moterys” ir kviečia į pirmąjį renginį - RITOS VAINAUSKIENĖS astrologijos kūrybines dirbtuves  

Astrologija - daugelį dominanti sritis, tačiau neretai mūsų žinios apie šį tūkstančius metų siekiantį mokslą baigiasi laikraščiuose spausdinamais horoskopais. O jie, žinia, mažai ką bendra turi su tikroje astrologijoje glūdinčia praktiška, labai reikalinga ir kasdienybėje nesunkiai pritaikoma informacija.

Liaudies išmintis teigia, jog ne šventieji puodus lipdo, o astrologė R. Vainauskienė antrina, jog sėkmingai naudotis astrologijos išminties lobiais gali kiekvienas, šiek tiek susipažinęs su esminiais horoskopo sudarymo ir jo analizės principais.

Seniausiuose šventraščiuose - Vedose - teigiama, jog NĖRA BEVILTIŠKŲ SANTYKIŲ.  Yra tik žmonės, kurie nenori ar nesistengia esamiems santykiams suteikti vilties. Įkvepianti Vedų žinia: net 80 % nesėkmingais vadinamų partnerystės ryšių galime paversti sėkmingais, jeigu į santykius žvelgiama kaip į kūrybinį procesą ir dedamos sąmoningos pastangos jiems harmonizuoti.

O kad būtų galima tai daryti - reikalingos žinios, kurias gali suteikti ir astrologija.

Būtent todėl rugsėjo 25 d.  smalsioms ir naujų įkvėpimo šaltinių išsiilgusioms klaipėdietėms suteikiama unikali galimybė pačioms paragauti astrologo duonos R. Vainauskienės vedamose astrologijos kūrybinėse dirbtuvėse.

3 val. praktiniame užsiėmime “Vyras iš Marso ieško moters iš Veneros” bus galima ne tik gauti naudingos informacijos, bet, įgijus reikalingų žinių, pačioms išsiaiškinti dominančius klausimus, susijusius su meile, partneryste, santykių harmonizavimu.

      Šios astrologijos kūrybinės dirbtuvės unikalios tuo, kad moterys gaus ne žuvį, o meškerę. T.y., tuos astrologinės informacijos pradmenis, kurių pakaks, kad galėtų pačios analizuoti jas dominančių vyrų lūkesčius meilės bei šeimos srityse.

      Žinant vyro horoskope slypinčius lūkesčius moters atžvilgiu arba, kitaip tariant, mylimosios  archetipą, atsivers puiki galimybė pakoreguoti savo charakterio savybes, elgesį, išvaizdą ir tokiu būdu patobulinti esamų ar besimezgančių santykių perspektyvą.

Kūrybinėse dirbtuvėse moterys bus mokomos pačios dirbti su astrologine informacija, atskleisti savo kūrybiškumą ir praktiškai bet kada panaudoti šiame užsiėmime įgytas žinias.

Dirbtuvės skirtos ir niekuomet astrologijos nestudijavusioms, ir jau turinčioms šių žinių moterims.         

KŪRYBINĖSE DIRBTUVĖSE SUŽINOSITE:

  • Kaip sudaromas horoskopas (trumpas esminių principų įvadas)
  • Kokią įtaką turi stichijos vyro bei moters suderinamumui?
  • Kaip vyro horokope apibūdinamas jį traukiančios moters seksualinis tipažas
  • Kokias savybes, išvaizdą, elgesį savyje puoselėti, kad  atitikti jums patinkančio vyro lūkesčius ir, pasitelkus astrologines žinias, harmonizuoti dabartinius santykius.
  • Kokias moteris vyrai įsimyli, tačiau su kokiomis sukuria šeimas?
  • kaip jums patinkančio vyro savybės atsispindi žymių pasaulio vyrų tipažuose?

RITA VAINAUSKIENĖ - profesionali astrologė, šioje srityje dirbanti daugiau nei 10 metų, partnerių suderinamumo, meilės ir santuokos, karjeros ir finansų, astrogeografijos ir kitais klausimais konsultuojanti žmones, gyvenančius ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose užsienio šalyse.

Su savimi turėti: sąsiuvinį, rašiklį ir gerą nuotaiką. Registruojantis atsiųsti savo ir partnerio (mylimojo) gimimo datą. Jei žinote, pageidautina ir valanda. Kiekvienai dalyvei bus atšviesti horoskopų brėžiniai.

Ewgistracija ir daugiau informacijos - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 686 06936 Rolanda

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.