Seminarai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

                                                    Kelias į sėkmę!

Eneagrama - vidinės motyvacijos modelis.

I pakopa:  Lapkričio 16-17 d. Klaipėda

II pakopa: Lapkričio mėn. 30d. - gruodžio 1d. Klaipėda

Kaina: (32 ak. val.) Mokant iki spalio 20d. – 670 Lt., nuo spalio 21 d. iki lapkričio 08d. - 890 Lt. Papildomos nuolaidos taikomos šeimoms nariams.

Lektorė: Nadiežda Doronina Koltan

Papildoma informacija ir registracija į seminarą: 867197552 Rita, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Eneagrama - tai devynių vidinių motyvacijų modelis, kuris valdo mūsų gyvenimą. Šis modelis remiasi senovės patirtimi ir aprašo devynis asmenybės tipus. Kiekvienas iš šių tipų savitu būdu priima realybę ir adaptuojasi prie jos. Šis modelis padeda suprasti žmogaus elgseną, vidinius elgesio motyvus, baimes, stipriąsias bei silpnąsias puses bei pasiūlo tobulėjimo metodus kiekvienam žmogui, atitinkančius būtent jo elgsenos motyvus.

Šiai dienai Eneagrama yra viena iš įdomiausių ir giliausių asmenybės dvasinio ir profesionalaus tobulėjimo transformacijos įrankių. Eneagrama stebina gilumu ir tikslumu, su kuriuo ji apibūdina žmogų –  jo sąmoningą, nesąmoningą ir dvasinę sferas.

Modelio efektyvumas ir unikalumas yra tame, kad jis neapsiriboja vien tik skirtingų tipų elgsenų aprašymu, o atveria giluminius motyvus, kurie slepiasi už kiekvienos elgesio strategijos. Eneagramos mokymo metu susipažįstame su žmogaus nesąmoningais įsitikinimais ir vertybėmis bei vėliau juos naudojame kaip resursą norimam rezultatui pasiekti.

Tikslas:

Suprasti save. Eneagrama padeda suprasti savo elgesio modelius. Ir tai panašu į prabudimą – tarsi mes naujai matome pasaulį plačiai atviromis akimis. Yra išsilaisvinimo jausmas - mes nustojame tapatintis su savo šablonais ir įgyjame laisvę būti įvairiais, laisvę būti savimi, laisvę tiesiog būti.

Suprasti kitus. Suprasti kokie poreikiai slypi už kitų žmonių elgesio, kontroliuoti ir valdyti komunikacijas, atsižvelgiant į šiuos poreikius.

Valdyti verslą. Eneagrama leidžia pasirinkti ir išlaikyti profesionalų komandą, atsižvelgiant į jų motyvacijas ir poreikius. Tai veiksminga priemonė vadybininkams, treneriams, psichologams.

Kurti harmoningus santykius. Eneagrama padeda suprasti koks mūsų vaidmuo kuriant santykius ir kaip kurti laimingus santykius su artimaisiais žmonėmis iš supratimo ir pagarbos pozicijos.

Kursas užtikrina pakilimą į naują asmeninio tobulėjimo lygmenį bei galimybę įgyti  patikimą priemonę profesiniam augimui.
 Programa sudaryta vadovaujantis ICTA standartais (International Coach and Trainer Association). Baigusiems programos kursą bus įteikti tarptautiniu mastu pripažinti ICTA sertifikatai.

 

Seminaro progama

(2 pakopos, 32 ak. valandos)

 • Trys intelekto tipai (kūno, emocijų, proto) - įtaka gyvenimui, jų vystymas ir  praktinis panaudojamas;
 • Užslėpti vidiniai elgesio motyvai ir jų įtaka elgesio formavimui;
 • Kokios baimės, norai ir motyvai slepiasi po žmonių žodžiais, veiksmais, įsitikinimais;
 • Streso trigeriai, įtakojantys streso ir stabilios būsenos pusiausvyrą;
 • Konfliktai: kaip mes reaguojame į konfliktą? Kas mūsų elgsenoje labiausiai liūdina/piktina  kitus žmonės – dažniausios mūsų konfliktų priežastys?
 • Kaip mes  manipuliuojame  ir kaip manipuliuoja kiti tipai – apsauga nuo kitų aštuonių tipų manipuliacijų?
 • Skirtingų tipų reakcija į kitų tipų žmones;
 • Visų tipų silpnosios ir stipriosios pusės ir jų vystimosi būdai;
 • Mūsų konfliktuojančių dalių harmonizacija.
 • Vaidmenų žaidimas „Išlikti gyvam“.  Elgsenos strategijų analizė. Alternatyvių elgsenos strategijų  suradimas.
 • Kas aš esu iš tikrųjų? Mūsų įpročių suvokimas bei žalingų įpročių priešnuodžio paieška?
 • Optimalios sąlygos norint vystyti stipriąsias Jūsų asmenybės puses;
 • Balanso tarp vidinės motyvacijos ir esmės paieška bei šio balanso įtaka savęs realizavimui profesiniame ir asmeniniame gyvenime

 

Apie mokymų trenerė

 

 

Ekonomikos srities doktorantė, verslo praktikė, pedagogė, verslo administravimo magistrė, Prancūzijos hipnoterapeutų ir psichologų asociacijos kolegijos absolventė, licencijuota hipnozės dėstytoja, sertifikuota NLP, Business ir Enneagram trenerė. Mokymų srityje dirba nuo 1996 m. Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.