Astrologijos mokykla

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai

Atrologė Rita Vainauskienė - Astrologijos kursai, mokymai, seminarai

Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d. 10 val.

 

Astrologijos mokslai I-am astrologijos kursui vyks kas antrą šeštadienį, Užsiėmimų laikas nuo 10.00 iki 14.00 val.

Mokymai vyks - S.Daukanto 22 A - 38 kab.

Daugiau informacijos ir registruotis tel. 867197552 Rita, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Apie astrologijos mokyklą

Astrologija – vienas iš kelių, vedantis į savęs pažinimo gelmes. Tai ne burtai ar mistika, o realus pagalbos žmogui įrankis, turintis tvirtą, daugelį šimtmečių puoselėtą mokslo fundamentą.

Astrologijos mokslo studijos – reali galimybė suvokti subtilius Visatos ritmus, praeities, dabarties ir ateities ryšį, žmogaus gyvenimo ciklus. Ir, ne peikti  likimą dėl nesėkmių, o efektyviai spręsti savo bei savo artimųjų problemas.

2010 metais įkūriau „Astrostudiją", kuri padėjo realizuoti ne vienerius metus brandintą svajonę - organizuoti astrologijos kursus, skleisti astrologinę kultūrą Lietuvoje, plečiant suvokimą apie astrologiją kaip mokslą, galintį realiai padėti žmonėms.

Pasitelkusi dirbant su žmonėmis įgytą patirtį ir žinias, gautas mokantis pas įvairių šalių astrologijos profesionalus, Klaipėdoje pradėjau rengti klasikinės astrologijos  krypties specialistus. Po truputį ėmė augti ir šia mokslo sritimi besidominčių žmonių bendruomenė.

„Astrostudija" - tai klasikinės astrologijos mokykla, kurioje mokslas susideda iš dviejų pakopų. Pirmo kurso studentams suteikiamos bazinės astrologijos žinios ir praktiniai įgūdžiai, kurių dėka baigusieji gali savarankiškai sudaryti kosmogramą bei suvokti esminius horoskopo sudarymo principus. Remdamiesi horoskopo informacija, išmoksta apibūdinti žmogaus temperamentą, atrasti jo talentus ir silpnybes, išskirti aktualiausias žmogaus gyvenimo temas. Naudojant tranzitų metodą ir gyvenimo taško judėjimą, sužino, kaip daryti paprastą prognozę apie esamo laikotarpio aktualias temas, nustatyti gerus ir blogus gyvenimo periodus.

Pirmą kursą baigę studentai gautas žinias gali iš karto naudoti praktiškai, atlikdami kosmogramos ir horoskopo analizę sau ar savo artimiesiems, sužinoti daugelį kitų naudingų, kasdienybėje lengvai pritaikomų dalykų. Šį kursą baigusieji gali savarankiškai tobulėti astrologijos srityje, nes jiems suteikiami klasikinės astrologijos pagrindai ir raktinių žodžių metodika, padedanti nepasiklysti astrologinės informacijos gausoje. 1-o kurso pabaigoje išlaikius testą arba parašius kursinį darbą išduodamas sertifikatas.

Pirmo kurso trukmė 10 mėnesių, iš viso - 22 paskaitų.

Antras kursas skirtas tiems, kas siekia tapti profesionaliais astrologais ir nori šį mokslą studijuoti giliau. Jame pateikiama iš įvairių šaltinių surinkta ir  mano pačios praktikoje patikrinta informacijos. Su studentais atvirai dalinuosi visais įrankiais ar veiksmingomis metodikomis, palengvinančiomis prognozavimą ir padedančiomis profesionaliai dirbti astrologijos srityje.

Baigę antrąjį kursą studentai gali savarankiškai prognozuoti būsimus gyvenimo įvykius (santuoka, vaikų gimimas, emigracija, krizės), parinkti tinkamą laiką svarbiems gyvenimo įvykiams, įgyti daugiau žinių apie partnerystės santykius ir jų perspektyvą, plačiau matyti ir įvertinti pasaulyje vykstačius procesus. Antro kurso studentai ne tik gauna teorines žinias, bet metų eigoje atlieka praktiką.

Antro kurso temos bus išskirtos atskirais tematiniais-prognostiniais blokais.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.