Apie mane

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atrologė Rita VainauskienėŽmogus – pats nuostabiausias ir paslaptingiausias Tvėrėjo kūrinys, kurio neįmanoma suprasti vien pasitelkus anatomijos atlasą.

Man visuomet buvo sunku patikėti, kad mūsų gyvenimus valdo tik atsitiktinumai. Norėdama suvokti save ir kitus giliau, prieš du dešimtmečius ėmiau domėtis įvairiomis dvasinėmis ir ezoterinėmis praktikomis, lankiau  įvairius  kursus ir mokymus susijusius su netradiciniu pasaulio ir žmogaus pažinimu. Tačiau galop supratau, jog išsamiausius atsakymus apie žmogaus fizinę ir dvasinę prigimtį bei tiksliausius probleminių situacijų sprendimus man suteikia būtent astrologija. Todėl šiandien esu profesionali astrologė, savarankiškai šioje srityje dirbanti nuo 2004 metų.

Pirmas  žingsnis kelyje į astrologijos studijas buvo 2003 metai. Poreikis gilinti žinias, atvedė į Maskvos aukštąją klasikinės astrologijos mokyklą, kurioje apsisprendžiau pasirinkti klasikinės astrologijos kryptį ir jos laikausi iki šiolei.

Skatinama poreikio nuolat tobulėti ir siekti žinių, studijavau pas Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Latvijos, Indijos astrologijos profesionalus. Kasmet apsilankau mažiausiai dviejuose seminaruose, mokymuose, vasaros stovyklose, kuriuose gautos žinios, apsikeitimas patirtimi su kitų šalių astrologais, padeda konsultuojant klientus. Būtent jų poreikiai, jų likimai, jų klausimai mane vertė augti ir tobulėti kaip astrologę, nukreipdavo į tas sritis, kurios padėdavo rasti atsakymus, papildydavo žinių bagažą.

Savo ypatinguoju mokytoju laikau Michailą Leviną, Maskvos astrologijos akademijos vadovą. Jo platus požiūris į mus supantį pasaulį, gilios astrologinės, filosofinės, psichologinės, dvasinės žinios privertė iš naujo peržvelgti savo turimas žinias  ir dar labiau pamilti ASTROLOGIJĄ.

Šiandien mano klientų ratas išsiplėtęs toli už Lietuvos ribų. Įvairiais klausimais nuolat konsultuoju JAV, Anglijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Australijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Venesueloje gyvenančius žmones.

Nuo 2006 metų, įsigijusi amerikiečių mokslininkų sukurtą licenzijuotą  AURA VIDEO STATION DELUXE 1 programinę įrangą, pradėjau fotografuoti žmonių auras ir čakrų aktyvumą. Aurų fotografavimas padėjo dar labiau praplėsti astrologijos galimybes, pamatyti žmogų platesniame kontekste. Tai tarsi 3D formatas, gyvai iliustruojantis ir paaiškinantis horoskope matomus aspektus bei leidžiantis stebėti žmogaus virsmą, einant tobulėjimo keliu.

2008 metais pas indų astrologą Dhruv Mechta pradėjau studijuoti vedų astrologiją (Jyotish), kuri tapo dar vienu papildomu įrankiu, dirbant su žmonėmis, padedant jiems spręsti svarbius klausimus. Būtent Dhruv mane paskatino įkurti astrologijos mokyklą ir pradėti dėstyti klasikinę astrologiją, kas dar labiau praplėtė matymo lauką ir suteikė naują kokybę astrologinėms konsultacijoms.

Dirbant su žmonėmis, jų diktuojami poreikiai padėjo natūraliai išsikristalizuoti sritims, kuriose šiuo metu specializuojuosi ir turiu sukaupusi itin daug specifinių žinių. Tai – karminė astrologija, paaiškinanti, kodėl mus persekioja besikartojančios situacijos ir problemos; dvasinė astrologija, padedanti per savęs suvokimą augti ir tobulėti; profesinio orientavimo astrologija, reikalinga ne tik jauniems žmonėms prieš pasirenkant profesinį kelią, bet ir suaugusiesiems, norintiems pradėti savo verslą, atrasti naujas savirealizacijos erdves; astrogeografija, siekiantiems išvykti į kitas šalis, bet nežinantiems kur ir kada geriausiai tai daryti; tarpusavio santykių astrologija, padedanti suprasti, kodėl pašlyja artimų žmonių santykiai ir kokias problemas sprendžiant, galima juos atitaisyti.

Mano, kaip astrologės siekis – pasidalinti su Jumis savo žiniomis, patirtimi ir paskatinti mokytis būti laimingais, gyvenant darnoje su savim ir pasauliu. Astrologija – puikus ir veiksmingas įrankis, padedantis tai daryti, suteikiantis atsakymus apie įvairias gyvenimo sferas, gebantis atskleisti žmogaus talentus, charakterį ir taupantis laiką tiems, kurie ieško sprendimų.

Nes asmeninis horoskopas – tarsi matrica, kurioje galima aptikti užkoduotus ir žmogaus dvasios, ir jo buvimo žemėje prasmės pėdsakus. Tai lyg atspirties taškas, padedantis mums augti ir judėti ta kryptimi, kur kas dieną tampame vis laisvesni nuo to, ką sako žvaigždės...

 

Su meile – astrologė Rita Vainauskienė

Klaipėda

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.