Titulinis

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip pasiklosi - taip išsimiegosi,- sakė mūsų protėviai. Ir tai tikra tiesa. Kokias sėklas pasėsime Jaunaties (Mėnulio mėnesio pirmąją dieną), tokius vaisius ir ragausime.

              Gegužės 18 d. (pirmadienį), 7:13 val. (Lietuvos laiku), Jaučio ženkle stos Mėnulio jaunatis, todėl iki šio momento vertėtų susitaikyti, jeigu buvome su kuo nors susipykę, užbaigti senus darbus, grąžinti skolas, vengti per didelių krūvių darbe bei užsiimti tuo, kas patinka, kas teikia malonumą.

              Daugelis jau žino, jog pirmoji Mėnulio diena, o ypač, pirmosios šios dienos valandos,- labai stiprios ir energetiškai aktyvios, todėl itin palankios naujų, kito mėnesio planų kūrimui, ketinimų formavimui, o svarbių reikalų tvarkymą vertėtų nukelti kiek vėlesniam laikui.

              Gegužės 18 d. (pirmadienį) 10 val. kviečiame moteris, kurios neabejingos savo gyvenimui, pasinaudoti šiomis “auksinėmis” Jaunaties valandomis ir, susibūrus į moterišką ratą, kartu pasiųsti stiprų SMS Visatai.

              Kuo didesnis moteriškas ratas, tuo labiau aktyvizuojasi moteriškos energijos, kurios šios Jaunaties metu bus itin stiprios. Todėl bus palanku jas nukreipti meilės, pinigų ir kitų aktualių sričių tvarkymui.

              Atsižvelgdamos į kiekvienos dalyvės planetų padėtis Jaunaties metu, čia pat formuosime norus ketinimus bei juos užtvirtinsime Jaučio ženklo tendencijas sustiprinančioje meditacijoje.

              O kad Jaunaties praktikos būtų efektyvesnės, kviečiame ateiti žinant savo tikslų gimimo laiką (metus, mėnesį, dieną ir valandą).

              Šios Jaunaties paslaptimis dalinsis astrologė Rita Vainauskienė, o    moterišką ratą suks bei praktikas praves Pažinimo studijos HOLI-YIN vadovė Rolanda Lukoševičienė.     

Sužinosime:

 

*   Kuo ypatinga ši, gegužės mėnesio Jaunatis

*   Kokios mėnesio tendencijos?

*   Kokius Jūsų planus labiausiai laimins Visata?

*   Kaip teisingai formuoti norus?

*   Iš kur šiuo metu pasisemti energijos?

 

LAIKAS: Gegužės 18 d.  (pirmadienis) 10 val.

TRUKMĖ: ~ 2 val.

KAINA: 3 €

BŪTINA IŠANKSTINĖREGISTRACIJA el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, el.paštą ir tel.numerį. INFORMACIJA: +370 68606936

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.